Poród Joanny Krupy kosztował majątek. Pierwsza pociecha gwiazdy TVN przyszła na świat wczoraj i już skradła serca fanów. Modelka nie ukrywała, że bała się porodu, ale miała fachową opiekę, która sporo ją kosztowała. Dumna mama rodziła w luksusach, za co zapłaciła fortunę. Wybrała ulubiony szpital gwiazd.

Joanna Krupa i jej partner zadbali o to, aby poród odbył się w komfortowych warunkach. Para wybrała klinikę, która oferuje niespotykany zakres usług i dba o to, aby pacjentkom niczego nie brakowało. Już jedna noc w tym miejscu to ogromny wydatek, na który wiele osób nie może sobie pozwolić.

Gdzie rodziła Joanna Krupa?

Joanna Krupa rodziła w Cedars-Sinai w Los Angeles. Klinika cieszy się dużym zainteresowaniem gwiazd, rodziły tam między innymi Eva Longoria, Kylie Jenner, Kim Kardashian, Britney Spears, Madonna czy Kate Hudson. Pacjentki mogą liczyć na luksusowe apartamenty tylko do ich dyspozycji, wanny z hydromasażem, a nawet usługi fryzjerskie.

poród
instagram.com/joannakrupa

Na poród w tym niezwykłym szpitalu gwiazda TVN zdecydowała się w ostatnich tygodniach ciąży. Wcześniej w rozmowie z Vivą mówiła, że rozważa poród w domowych warunkach, w obecności najbliższych. Była wtedy jednak przed rozmową z lekarzem i nie wiedziała, jak zniesie naturalny poród.

Ile Joanna Krupa zapłaciła za poród?

Joanna Krupa zapłaciła za poród 80 tysięcy złotych-ustalił Fakt. W cenie jest opieka medyczna na najwyższym poziomie, posiłki przygotowywane przez uznanego szefa kuchni oraz apartament składający się z dwóch łazienek i nawet trzech sypialni. Każda pacjentka może też liczyć na pomoc douli, czyli kobiety, która wspiera ją w trakcie porodu i tuż po nim.

poród
instagram.com/joannakrupa

Córka Joanny Krupy przyszła na świat w iście królewskich warunkach. O jej narodzinach poinformował mąż gwiazdy Douglas Nunes. To on wyznał, że dziewczynka otrzymała imię Asha Leigh. Fotografie z sali porodowej znalazły się także na Instagramie szczęśliwej mamy. Gratulacje składają nie tylko fani, ale też polskie gwiazdy, między innymi Edyta Górniak, Kinga Rusin czy Ida Nowakowska.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Miały dawać radość, a nie żyje przez nie już ponad 70 dzieci. Miliony sztuk wycofanych ze sprzedaży
  2. Nie żyje ojciec aktora „M jak miłość”. Był znanym muzykiem
  3. Gwiazda TVN w ciąży! Pokazała duży brzuszek na premierze filmu Piotra Woźniaka-Staraka
  4. Agnieszka Woźniak-Starak na grobie swojego męża, rozdzierające sceny. Potrzebny był helikopter, serce się łamie
  5. Tysiące Polaków używają popularnego szamponu. Nikt nie wie, że producent ukrywa straszną prawdę
Poprzedni artykułSzczeniaki umierały na oczach matki, która była przywiązana do drzewa „Patrzyła, jak umierają”
Następny artykułGdzie szukać faceta? 15 niezawodnych miejsc w Warszawie
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.