Poród jej drugiego dziecka miał obyć się bez niespodzianek. Niestety, w połowie ciąży kobieta trafiła do szpitala, gdzie wydarzyło się coś strasznego, ona sama myślała, że to atak paniki. Chociaż u kobiety doszło do zatrzymania akcji serca, to jej córeczka urodziła się zdrowa. 

Kiedy w 23. tygodniu ciąży Kelley zaczęła odczuwać trudności z oddychaniem, zarówno ona, jak i jej mąż byli przekonani, że kobieta doświadcza ataku paniki. Prawda była jednak zupełnie inna. Małżeństwo nigdy by się nie zorientowało, na całe szczęście przysłany przez pogotowie paramedyk szybko zajął się kobietą, dzięki czemu ten epizod nie wpłynął negatywnie na to, jak przebiegł poród. 

Ciężarna kobieta przeżyła śmierć kliniczną

Kelley Evans jako nastolatka została zdiagnozowana z rzadką chorobą serca. Z jej powodu, serce kobiety bije nadzwyczajnie szybko, co skutkuje u niej momentami naprawdę złego samopoczucie, zawrotów głowy, niemożnością złapania oddechu. Jednak nigdy w jej życiu nie doprowadziło do sytuacji realnego zagrożenia. Aż do tamtego dnia. 

Jej mąż wezwał do Kelley karetkę, ponieważ jego ciężarna żona miała problemy ze złapaniem oddechu. Nie spodziewał się jednak, że stanie się coś tak strasznego. Kiedy to ich domu dotarł paramedyk, kobieta już nie żyła. Na całe szczęście upór i profesjonalizm tej osoby pozwolił na przywrócenie ciężarnej kobiety do życia, do kilku minutach śmierci klinicznej. 

poród
facebook.com/kelley.sarson

Urodziła zdrową córeczkę. 

Poród przebiegł pomyślnie

Kiedy Kelley wracała po tym epizodzie do zdrowia, kobieta obawiała się, czy jej zbliżający się poród przebiegnie bez komplikacji. Oczywiście, kobieta była pełna obaw. Jeśli nawet nie sam fakt, że serce matki nie biło przez kilka minut, to użycie defibrylatora musiało negatywnie wpłynąć na jej dziecko?

Na szczęście, los sprzyjał tej rodzinie. Cztery miesiące po swojej śmierci Kelley urodziła zdrową córeczkę, Avę, dając synowi młodsze rodzeństwo. Cała rodzina od tego czasu cieszy się dobrym zdrowiem. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

poród
facebook.com/kelley.sarson

Rodzina jest w dobrym zdrowiu.

poród
facebook.com/kelley.sarson

Ava ma starszego brata.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Polskie lotniska sparaliżowane. Pracownicy słynnych linii lotniczych strajkują
  2. „Szukam sponsora. Za 600 złotych dziennie spełnię każdą zachciankę” – młode Polki oferują siebie w Internecie
  3. Przez chorobę 30-latka wygląda jak 70-letnia staruszka. Nikt nie wierzył, że kiedyś znajdzie miłość, właśnie wzięła ślub
  4. Dzieli ich 36 lat, ona ma już tego dość: „Kiszę się w małżeństwie z dziadkiem”
  5. Uszyła suknię ślubną ze skrawków i odpadów. Kiedy zobaczyli ją na ślubie, wszystkim opadły szczęki do samej ziemi
  6. Anna Przybylska na długo przed śmiercią miała sen, który ją przeraził. Jakiś czas później spełnił się co do joty

źródła: thesun.co.uk

Poprzedni artykułSuczka „poprosiła” ratowników o ratowanie jej dzieci. Spotkanie ze szczeniakami wzrusza
Następny artykułZaśpiewał w Mam Talent tylko 3 słowa. Wystarczyło, żeby publiczność zerwała się z miejsc i zaczęła tańczyć
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego