Poród był dla Katarzyny Cichopek prawdziwym koszmarem. Gwiazda jest matką dwójki dzieci, jednak okoliczności ich przychodzenia na świat nie były dla niej komfortowe. Po latach aktorka zdecydowała się opowiedzieć o incydencie, do którego doszło w szpitalu. Paparazzo przebrał się za lekarza, wspomina maż aktorki w rozmowie z Wideoportalem

Katarzyna Cichopek od wielu lat jest ulubienicą polskich telewidzów. Rola w serialu M jak miłość zapewniła jej sympatie, której mogą pozazdrościć jej koleżanki z branży. Z pozoru zawsze uśmiechnięta aktorka przeżyła prawdziwą gehennę z namolnymi paparazzimi. Jej poród był jednym z bardziej interesujących media tematów, co skłoniło jednego z fotoreporterów do wtargnięcia na porodówkę w stroju lekarza. Gwiazda po latach wraca wspomnieniami do trudnych chwil. 

Poród Katarzyny Cichopek

Katarzyna Cichopek jest matką dwójki dorastających już dzieci. Aktorka serialu M jak miłość chętnie dzieli się swoimi przemyśleniami dotyczącymi macierzyństwa, czy życia domowego. Wydała nawet kilka książek oscylujących wokół tej tematyki. 

Poród Kasi Cichopek zbiegł się w czasie z jej wielką falą popularności. Ponad dekadę temu aktorka wraz ze swoim mężem byli najbardziej popularną parą w polskim show-biznesie, a paparazzie wariowali na ich widok. Niestety niechciane skutki tego wariactwa odczuła sama zainteresowana na własnej skórze.

poród
instagram.com/katarzynacichopek

Podczas porodu gwiazda nie mogła skupić się na dziecku, tylko na paparazzim, który w stroju lekarza wtargnął na salę porodową. W rozmowie z Wideportalem Marcin Hakiel wrócił wspomnieniami do momentu narodzin ich pierwszego dziecka. 

– Przeżyliśmy taki moment, gdy rodziło się nasze pierwsze dziecko. Mieliśmy paparazzo w szpitalu. Jeden pan przebrał się za lekarza i próbował dosłownie wejść na salę porodową, więc my już przeżyliśmy dużo w mediach- wyznał tancerz. 

Przesada?

poród
instagram.com/katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel

Katarzyna Cichopek poznała swojego męża podczas Tańca z Gwiazdami, w którym brała udział w 2005 roku. Aktorka tańczyła z Marcinem Hakielem, a pomiędzy tą dwójką zaiskrzyło już podczas treningów. Zdolności taneczne Kasi oraz chemia, jaka była pomiędzy partnerami sprawiła, że udało im się wygrać taneczną show. Od czasu udziału w programie stali się para. Zaledwie rok później para się zaręczyła, a w 2008 roku odbył się ich ślub, na którym Cichopek miała suknię projektu samego Macieja Zienia.

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko pogratulować tak długiego stażu związku. 

poród
instagram.com/katarzynacichopek

ZOBACZ TEŻ:

  1. Magda Gessler z nowym biznesem. Nawet wierni fani przecierają oczy
  2. Słowa Marty Kaczyńskiej zdenerwują jej stryja? Wypowiedziała się na temat tęczy
  3. Opiekunka znęcała się nad 71-latką chorującą na Alzheimera. Tłumaczenia kobiety są wstrząsające
  4. Znana piosenkarka wylądowała w szpitalu. Wspiera ją jej nowy partner
  5. Chłopak dał jej naszyjnik i nosiła go prawie 2 lata. Ale nawet nie podejrzewała, co znajduje się w środku
  6. W ciągu 16 lat poroniła 18 razy. Za 19 razem lekarzem odkryli rzecz, która na zawsze zmieniła jej życie