Poród Ewy Mrozowskiej miał przebiec bezproblemowo, zapowiadali to wszyscy lekarze. Niestety, okazało się coś zupełnie innego. Gwiazda znanego programu TTV Gogglebox podzieliła się swoimi przemyśleniami dotyczącymi tego wydarzenia. Jednak przed tym, jak sama powiedziała, musiała nabrać dystansu, bo sytuacja była bardzo poważna. 

Wraz z Sylwią Bombą, Ewa Mrozowska stała się fenomenem, uwielbianym przez fanów programu Gogglebox. Obie kobiety zostały niedawno mamami, niestety, poród Ewy nie był dla niej najłatwiejszym doświadczeniem. Kobieta musiała odczekać dłuższą chwilę, po tym jak urodziła, żeby być w stanie opowiedzieć o tym, co tego dnia się stało. 

Poród gwiazdy programu Gogglebox

-Musiało minąć trochę czasu, żebym nabrała dystansu. Nie będę opowiadać szczegółów, każdy poród jest inny i każdy też ma inny próg bólu — napisała w swoim ostatnim poście na Instagramie.

Gwiazda przyznała, że potrzebowała czasu, żeby spojrzeć na narodziny swojego dziecka z perspektywy. Wciąż uderza ją to, co się wówczas stało. 

-Miało być łatwo, bo wysoka, bo wysportowana, bo odpowiednia miednica i drobne dziecko! Niestety łatwo nie było, skończyło się indukcją porodu, 11 godzin — opisała poród swojego synka, Leona, Ewa Mrozowska.

Na końcu powiało strachem, bo Leon miał słabe tętno, ale się udało — dodała.

Bardzo współczujemy takiego traumatycznego przeżycia, ale cieszymy się, że synek Ewy jest zdrowy. 

Kim jest Ewa Mrozowska?

Ewa Mrozowska jest gwiazdą programu Gogglebox. W nim widzimy, jak osoby siedzące przed telewizorem komentują to, co dzieje się w oglądanych przez nie programach. Ewa Mrozowska wraz z Sylwią Bombą są jednymi z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych uczestniczek programu. 

Kobieta została mamą na początku grudnia, kiedy to urodziła ślicznego chłopca, Leona. Poza uczestniczeniem w programie Gogglebox Ewa Mrozowska jest również profesjonalną makijażystką. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

poród
instagram.com/ewamrozowska.makeup

Na szczęście synek gwiazdy jest zdrowy.

poród
instagram.com/ewamrozowska.makeup

Ewa Mrozowska opowiedziała o porodzie. 

poród
instagram.com/ewamrozowska.makeup

Za nią ciężkie chwile. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Skandal podczas 28. finału WOŚP. Zachowanie protestujących oburzyło mieszkańców
  2. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  3. Na jaw wyszedł sekret Roksany Węgiel. Nawet najwięksi fani będą zaskoczeni
  4. Awantura w „Dzień Dobry TVN”. Kinga Rusin nie wytrzymała, odpowiedziała na zarzuty
  5. Alicja Bachleda-Curuś planuje ślub? Jej partner przyleciał do Polski, aby poznać przyszłych teściów
  6. Ich romans wyszedł dopiero po latach. Jaworowicz była zakochana w słynnym polskim piosenkarzu

źródło: party.pl

Poprzedni artykułLabrador trafił do weterynarza w ciężkim stanie. Rentgen wykazał, że pies ma w brzuchu dziwny przedmiot
Następny artykułUwielbiany aktor ma poważne kłopoty. Złożono pozew zbiorowy
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego