Poród pewnej kobiety doprowadził położnika do łez. Ten dzień uznał za najtrudniejszy w swoim życiu zawodowym. Choć jako specjalista znał i rozumiał istotę takich zdarzeń, nie mógł powstrzymać łez wzruszenia i zawodu, gdyż jednego dnia stał się jednoczesne cud i tragedia.

Poród trwał 7 godzin. Kobieta, która rodziła, była znaną lekarzowi pacjentką, dbał o nią i jej bezpieczeństwo jeszcze długo przed jej ciążą. Swoje doświadczenie postanowił sfotografować, opatrując niewielkim apelem, który jest bardzo wzruszający.

Poród – cud i tragedia

Kobieta rodziła 7 godzin, poród odbywał się operacyjnie, ale kobieta była przytomna. Jej historia zajścia w ciążę rozpoczęła się dużo wcześniej, około 14 lat przed wyczekanymi narodzinami jej syna. Miała liczne torbiele na jajnikach, tuż przed zajściem w ciążę wykryto u niej guza.

Pacjentka po długich latach starania za pomocą długotrwałego leczenia i sztucznego zapłodnienia w końcu zaszła w ciążę. Jednak od jej początku była informowana, że ciąża jest wysokiego ryzyka, a to oznaczało niebezpieczeństwo zarówno dla mamy jak dla dziecka.

  1. Idealny schabowy. Przepis na podwójną radość z jedzenia
  2. Fani skoków zamarli podczas skoku Stocha. Tragiczny w skutkach koniec konkursu był bliski

Mama oddaje życie dla swojego synka

Kobieta słyszała rozmowę lekarzy i chwilę przed porodem doskonale wiedziała, że decydując się na poród, odebrała sobie szansę na życie. Po operacji, gdy wreszcie widziała swojego wymarzonego synka, poprosiła, by przyłożono go do niej, aby się z nim pożegnać.

Ten właśnie moment pożegnania uwiecznił położnik, który czuł, że jego serce łamie się na kawałki. To najgorszy wybór, jakiego trzeba dokonać. Czy uratować dziecko, czy jego matkę? W tym przypadku mama zadecydowała, że chce, by jej syn żył. Przybyły do szpitala ojciec synka dowiedział się jednocześnie szczęśliwej i najgorszej informacji. Położnik pod wpływem tego dnia umieścił w internecie zdjęcie żegnającej się matki ze swoim nowo narodzonym synkiem.

Mężczyzna prosi, by szanować cud narodzin. Żeby mieć świadomość ceny, jaką musi zapłacić kobieta za nowe życie. Położnik zachęca także do tego, by nie pozwolić rozpaść się relacji z mamą, która od początku naszego istnienia jest najważniejszą relacją na świecie. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Dziecko
facebook.com

Mama żegna się ze swoim synkiem. Lekarz nie może powstrzymać łez.

poród
fot. Mas Udi, youtube.com

Synek kobiety jest w pełni zdrowy.

ginekolog
unsplash.com

Lekarz, który opiekował się kobietą, nie mógł powstrzymać łez. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Przewlekłe zapalenie trzustki. Objawy i sposoby leczenia
  2. W panice robili wszystko, by chronić się przed koronawirusem. Film z samolotu odbiera mowę
  3. Dagmara Kaźmierska o swoim ślubie. Nie uwierzycie, w czym stanie przed ołtarzem
  4. Małgorzata Rozenek w ogniu krytyki. Chodzi o jej wygląd, przesadziła?
  5. Zaniedbane małżeństwo poddało się metamorfozie. Szczęka opada, wyglądają jak inne osoby
  6. Nie w Lidlu i nie w Biedronce. Dziś wygrał 1 sklep, ma najtańsze pączki w Polsce

Źródło: kraj.life

Poprzedni artykułIzabela Janachowska ujawniła informację sprzed lat. Wszystko na nagraniu
Następny artykułDzisiejsza data jest wyjątkowa. 20.02.2020 wiąże się z ważnymi symbolami
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.