Poród jest wyjątkowym momentem w życiu każdej kobiety. Niedawno swoje pierwsze dziecko powitała Katarzyna Warnke, która podzieliła się z fankami złotą myślą: Pierwszym miejscem, które odwiedza kobieta po porodzie, jest fryzjer — napisała na Instagramie.

Katarzyna Warnke niedawno przeszła poród, ale już wraca na salony. Gwiazda prezentuje się doskonale, a wszystko za sprawą wizyty u fryzjera, na którą zdecydowała się tuż po wyjściu ze szpitala.

Poród Katarzyny Warnke był zaledwie dwa tygodnie temu

Dwa tygodnie temu Katarzyna Warnke po raz pierwszy została mamą. Ciążę długo trzymała w tajemnicy, a radosną nowiną pochwaliła się na jednym z pokazów, gdy z wyraźnie zaokrąglonym brzuszkiem przeszła po wybiegu w towarzystwie swojego męża, Piotra Stramowskiego. Ich syn urodził się kilkanaście dni temu, a gwiazda już pojawiła się na czerwonym dywanie. 

– Podobno pierwszym miejscem, które odwiedza kobieta po porodzie, jest fryzjer. Tak twierdzi Piotr Hull-w moim przypadku to się sprawdziło! – napisała na Instagramie.

poród
instagram.com/kasiawarnke

Teraz wiadomo, jak gwieździe udało się tak świetnie wyglądać na festiwalu filmowym w Gdyni. Aktorka pojawiła się na premierze filmu Pan T., w którym zagrała, a jej obecność była dla wszystkich wielkim zaskoczeniem.

Katarzyna Warnke: fryzura

Nowa fryzura gwiazdy jak zwykle dodaje jej uroku i promiennego wyglądu. Krótkie włosy idealnie pasują do kształtu jej twarzy, jednak nie wszystkim spodobało się, że aktorka pochwaliła się wyjściem do fryzjera. Kasia szybko jednak odpowiedziała i podkreśliła, że nie zamierza udzielać nikomu rad, a jedynie pokazuje swoje życie. Jej wypowiedź spotkała się z uznaniem internautek.

-Stereotyp, że kobieta po porodzie ma siedzieć w domu, jest straszny, tym bardziej że hormony w połogu buzują strasznie i taka chwila też nam jest potrzebna.

-Najważniejsze, żeby nie zwariować. Musimy odnaleźć równowagę i czas dla siebie. Fryzjer to fantastyczny pomysł. Też bym tak zrobiła. Przecież jest jeszcze tata.

poród
instagram.com/kasiawarnke

Kobiety wsparły aktorkę i dziękowały jej, że pokazuje, jak może wyglądać życie tuż po porodzie. Okazuje się, że nie tylko ona, jako świeżo upieczona mama, wybrała się do fryzjera i zadbała o swój wygląd. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Krakowska kuria zwolniła trzy kobiety. Powód zszokował opinię publiczną
  2. Śmierć aktora „Star Treka” zasmuciła fanów. Gwiazdor zmarł nagle, miał tylko 50 lat
  3. Nie mógł uwierzyć w to, co stało się jego córce. Zainstalował ukrytą kamerę i dowiedział się co robi jej niania
  4. Znaki zodiaku, które są niezwykle wyuzdane. Te 4 znaki to czysty ogień
  5. 72-latka wzięła ślub z 27-latkiem. Teraz ma gigantyczny problem, którego nie da się rozwiązać
  6. Nagłe dźwięki z głębi kościoła przerwały ślub. Narzeczony stał jak wryty, panna młoda momentalnie odwróciła się od ołtarza
Poprzedni artykułPara z Katowic okradła drogerię na 2,5 tys. złotych. Nie zauważyli kamer, policja wszędzie ich szuka
Następny artykułCórka serialowego wójta z „Rancza” to dziś prawdziwa seksbomba. Nie przypomina niewinnej dziewczynki
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.