Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Agnieszka Kaczorowska wyznała prawdę o swoim porodzie. Nie było łatwo
Marta Kulik
Marta Kulik 29.10.2019 13:22

Agnieszka Kaczorowska wyznała prawdę o swoim porodzie. Nie było łatwo

poród
fot. instagram.com @agakaczor

Poród Agnieszki Kaczorowskiej. Gwiazda urodziła już kilka miesięcy temu, a niemal całą ciążę relacjonowała na Instagramie. Teraz wspomniała jeden z najważniejszych dni w jej życiu i wyznała prawdę. Nie ukrywa, że nie było łatwo. Na szczęście mogła liczyć na fachową opiekę i ukochanego.

Gwiazda Klanu już wróciła do dawnej formy i waży tyle, ile przed ciążą. Jak podkreśla, wszystko zawdzięcza sportowemu trybowi życia. Agnieszka Kaczorowska poród ma już dawno za sobą, a dziś skupia się na opiece nad swoją córeczką Emilią. Zdecydowała się jednak opowiedzieć o tym, jak wspomina te najważniejsze chwile.

Poród Agnieszki Kaczorowskiej

Dla wielu kobiet poród to bardzo trudny czas. Zwykle trwa wiele godzin i zdarza się, że bywa traumatycznym przeżyciem. Okazuje się, że Agnieszka Kaczorowska dobrze wspomina dzień, w którym na świat przyszła jej pociecha. Urodzenie dziecka nie było jednak prostym zadaniem.

Przyznaje, że to był magiczny dzień i magiczne wydarzenie w moim życiu i choć nie było to super łatwe i kolejne dni też nie były super łatwe, to dalej będę to pięknie wspominać. Myślę, że tutaj wiele zależy od tego, jaki personel cię otacza, czy masz profesjonalistów obok siebie, czy oni o ciebie dbają, czy czujesz się dobrze w miejscu, w którym rodzisz – mówiła dziennikarzowi Wideoportalu.

poród

Tancerka nie ukrywa, że w trudnych chwilach wspiera ją mąż. To on wstaje w nocy, aby przebrać Emilkę i robi wszystko, aby młoda mama nie była przemęczona. Dzięki partnerskiej relacji gwiazda mogła już wrócić do pracy i ma za sobą pierwszą lekcję w swojej szkole tańca.

Z kim jest Agnieszka Kaczorowska?

Agnieszka Kaczorowska jest z Maciejem Pelą. Mąż gwiazdy Klanu jest tancerzem i to dzięki wspólnej pasji mogli się poznać. Młoda mama wyznała, że po raz pierwszy spotkali się, gdy mężczyzna chciał zacząć pracę w jej szkole tańca. Para pobrała się w Toskanii w 2018 roku.

poród

Przed ślubem z Agnieszką Maciej brał udział w programie TVN You Can Dance, gdzie tańczył hip-hop oraz taniec współczesny. Uczył się w wielu miejscach na całym świecie, a obecnie doskonale sprawdza się w roli taty.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ranking najbardziej wpływowych Polaków. Poseł i pisarka lepiej niż premier
  2. Borys Szyc i Justyna Nagłowska biorą ślub. Zdradzili szczegóły, to będzie ceremonia inna niż wszystkie
  3. Polska gwiazda już po ślubie. Blond piękność pokazała zdjęcia męża i suknię
  4. Anna Wendzikowska kusi na Instagramie. Pokazała zdjęcie topless w wannie
  5. Brytyjczycy aż zamarli, kolejna potworna zdrada w rodzinie królewskiej ujawniona. Tragiczne losy kochanki
  6. Niestety, nie istnieje żaden skuteczny lek. O swojej nieuleczalnej chorobie Karolina Szostak dowiedziała się za późno