Małgorzata Tomaszewska i Izabella Krzan uchodzą za jedne z najpiękniejszych prezenterek w naszym kraju. Telewizja Polska postanowiła sprawdzić, która z pań, a konkretnie ich kreacji, bardziej przypadła do gustu widzom. Wyniki są zaskakujące.

W mediach społecznościowych TVP opublikowano ankietę, która zestawiała obydwie prezenterki i ich sukienki, które założyły w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki. Która więc spodobała się telewidzom bardziej?

Małgorzata Tomaszewska czy Izabella Krzan — kogo wolą internauci?

Jak prezentowały się panie na przedstawionych fotkach? Małgorzata Tomaszewska miała na sobie absolutnie szałową, krótką, różową sukienkę z piórkami. Za to jej koleżanka ubrała się w długą, elegancką, zieloną suknię z rozcięciem, które eksponowało jej zgrabną nogę.

Głosowanie odbyło się za pomocą emotikonów, które internauci mieli wystawiać pani, która bardziej im się spodobała w swojej kreacji. Jak można zobaczyć na profilu TVP, doszło w tym plebiscycie do deklasacji, bo Izabella Krzan otrzymała ponad 5 razy więcej głosów niż Małgorzata Tomaszewska.

Małgorzata Tomaszewska i Izabella Krzan ocenione przez widzów

Warto zauważyć, że na korzyść Krzan nie świadczą tylko głosy. Jeśli zajrzymy do sekcji komentarzy pod ankietą, zauważymy, że także znaczna część opinii wystawionych na temat kreacji, mocniej zachwala sukienkę Izy. Jak widać, widzowie bardziej cenią szyk i klasę, niż kreatywność i ekstrawagancję.

– Zdecydowanie zieleń — tak brzmiących komentarzy jest co najmniej kilka.

– Obie Panie piękne, ale zieleń wygrała dodaje jedna z internautek.

– Jednak zieleń, ale obie panie super — przyznaje kolejna użytkowniczka.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Małgorzata Tomaszewska jest gorąca jak tegoroczne lato. Opublikowała nowe zdjęcia
  2. On jest gwiazdą TVP, ona zupełnie innej stacji. Wielu nie dawało im żadnych szans
  3. „Ślubu nie będzie”. Gwiazda TVP rozstała się z partnerem. Zabrała dzieci i wyjechała z Polski

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl