Postacie z bajek w rzeczywistości

Obraz 1 z 6

Fot.instagram.com @marvelous_mikee

Postacie z kreskówek w dobie internetu potrafią żyć własnym życiem. Sieć pełna jest różnego rodzaju grafik, przeróbek kreskówek czy parodii. Pewien utalentowany grafik postanowił sprawdzić jak wyglądałyby postacie z kreskówek, prawdziwym świecie.

Oglądając waszą ulubioną kreskówkę na pewno zastanawialiście się jakby to było spotkać postać z tej animacji. Jak wyglądałaby w realnym świecie? Już nie musicie się nad tym głowić — mamy dla was wyjątkową galerię zdjęć z postaciami z kreskówek.

Postacie z kreskówek w prawdziwym świecie?

Miguel Vasquez jest niezwykle utalentowanym grafikiem i już od jakiegoś czasu zajmuje się ożywianiem popularnych postaci z kreskówek. Jego hiperrealistyczne kreacje bardziej przypominają przerażające monstra niż przyjazne kreskówkowe postaci. Może dlatego, że przyzwyczailiśmy się do słodkich i ugrzecznionych bajkowych wersji. Postaci stworzone przez Vasqueza wyglądają bardzo realistycznie, a zarazem odpychająco — my przynajmniej nie chcielibyśmy spotkać głowy rodziny Simpsonów czy tchórzliwego psa Chojraka.

Ale co wam będziemy mówić, sprawdźcie sami i koniecznie dajcie znać, czy chcielibyście spotkać wasze ulubione postacie z kreskówek w prawdziwym świecie. Podoba się wam świat wykreowany przez Miguela Vasqueza? Podeślijcie artykuł swoim znajomym, może ich ulubione postacie z kreskówek też zostały ożywione przez zdolnego grafika ;).

ZOBACZ TEŻ:

  1. Powstało wino, które nie powoduje KACA! Rewelacja!
  2. Jesteś niska? Masz mnóstwo zalet, wymieniamy 8
  3. Ma 5 lat i wygląda jak dorosła kobieta. Czy istnieją jakieś granice?

źródło: hiro.pl

Poprzedni artykułTwój przyjaciel kocha piwo, a ty wolisz shoty? Sprawdźcie, jakie drinki do was pasują
Następny artykuł7 faktów, z filmów Disneya, o których nie miałeś pojęcia
Redaktor Prowadzący portalu Lelum.pl, absolwentka historii sztuki na KUL. Uwielbia eksperymenty kulinarne, filmy Antonioniego i zwiedzać końce internetów. Nienasycona ciekawość świata, ludzi i życia doprowadziła ją do Redakcji Lelum.pl.