Lidl jest od lat jedną z najpopularniejszych sieci sklepów w Polsce i każdego dnia odwiedzają je tysiące klientów. Jednak czegoś takiego nikt się nie spodziewał.

Nie od dziś wiadomo, że przed świętami w sklepach panuje prawdziwy szał zakupowy. W końcu przez kilka dni większość z nich zostanie zamknięta, a nigdy nie wiadomo, co nam się przyda, zwłaszcza jak planujemy wizytę gości. Z tego też względu sklepy takie jak Lidl przechodzą prawdziwe oblężenie.

Jednak nie można zapominać, że wciąż mamy do czynienia z pandemią koronawirusa, która wymusza na nas pewne ograniczenia. Tyczą się one również sklepów, a takie połączenie może być naprawdę zaskakujące.

Przez Lidl przeszła fala klientów

Widok długiej kolejki przed kasą w okresie około świątecznym raczej nikogo już nie dziwi. Jednak długi ogonek klientów stojących przed sklepem, aby móc w ogóle do niego wejść, dla niektórych może wydawać się abstrakcją.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Jednak w dobie pandemii koronawirusa okazuje się, że taki widok jest jak najbardziej możliwy. Nasza redakcja wybrała się pod jeden ze sklepów Lidl, aby na własne oczy zobaczyć majówkowy szał zakupowy i trzeba przyznać, że nie spodziewaliśmy się tego co zobaczyliśmy.

Kiedy dotarliśmy pod sklep, naszym oczom ukazała się gigantyczna kolejka osób, które czekały na swoją kolej, aby w ogóle móc wejść do sklepów. Raczej nie trzeba się domyślać, że w samym sklepie, a dokładniej przy kasach sytuacja nie wyglądała lepiej.

W ogonku przed drzwiami stało kilkadziesiąt osób, co doskonale pokazuje, jak wielkie oblężenie przechodzą w tym momencie supermarkety.

Ciężko też powstrzymać się od porównań z czasami PRL-u, kiedy to nasi rodzice i dziadkowie stawali często w identycznych kolejkach, aby móc kupić cokolwiek.

Często się mówi, że to przed świętami Bożego Narodzenia w sklepach są największe kolejki, jednak tegoroczna majówka staje się liderem w tym niechlubnym rankingu.

Zobacz zdjęcia: 

Lidl: gignatyczna kolejka
Materiały własne
Lidl: gignatyczna kolejka
Materiały własne
Lidl: gignatyczna kolejka
Materiały własne

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Poprzedni artykułIle lat ma Ewa Krawczyk? Sławny mąż był od niej sporo starszy
Następny artykułInternautka skrytykowała ubiór męża Ani Bardowskiej. Żona rolnika odpowiedziała pięknymi słowami