„Kurier Szczeciński” poinformował o tragicznym końcu poszukiwań nastoletniej mieszkanki zachodniopomorskiego Goleniowa. Patrycja wyszła z domu 2 listopada, od tamtej pory nie kontaktowała się z rodziną. Oficjalną informację w sprawie przekazała jej rodzina.

Nie żyje 19-letnia Patrycja

Nastolatka opuściła rodzinny dom, skąd pociągiem miała udać się do oddalonego o 30 kilometrów Szczecina. Zabrała ze sobą dokumenty oraz telefon, jednak nikt z bliskich nie był w stanie ustalić miejsca jej aktualnego pobytu.

Rodzina zgłosiła zaginięcie na policję, przez dwa tygodnie trwały zaś intensywne poszukiwania dziewczyny.

Jak informuje „Gazeta Wyborcza” – okazały się one tragiczne w skutkach. W niedzielny poranek, 14 listopada, służby odnalazły bowiem ciało Patrycji. Znajdowało się ono w ustronnym miejscu na terenie Goleniowa.

Tragiczne wieści potwierdził w mediach społecznościowych ojciec poszukiwanej 19-latki. Poinformował także, że nastolatka popełniła samobójstwo.

– Stała się najgorsza rzecz, jaka mogła się wydarzyć. Nasza córka odebrała sobie życie. Bardzo wam wszystkim dziękuję za pomoc, dobre słowa i w ogóle wszystko… Proszę was również, żebyście w tym trudnym dla nas czasie nie pisali, nie dzwonili. Uszanujcie to, proszę – napisał.

Źródło: Gazeta Wyborcza

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Nagły komunikat Morawieckiego. Chodzi o sytuację na granicy polsko-białoruskiej
  2. Przykra wiadomość ws. stanu zdrowia królowej Elżbiety II
  3. Kasjerka z Żabki ostrzega wszystkich przed wielkim oszustwem

Wydawca i redaktor sekcji Lifestyle. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl