Poszukiwania, zdaniem policjantów, trwały zbyt długo. Służby odnalazły ciało zaginionego w wodzie. Na ratunek było już za późno. W sprawie zatrzymano młodego mężczyznę, a policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Niewyobrażalna tragedia powinna być przestrogą dla innych. Nie powielajmy cudzych błędów. 
 
Na miejsce zdarzenia przyjechali policjanci i strażacy. Niestety poszukiwania trwały zbyt długo. Ciało młodej osoby znaleziono w stawie. Funkcjonariusze, pod nadzorem prokuratury, wyjaśniają okoliczności zdarzenia. W spawie zatrzymano mężczyznę. 
 
 
 
Poszukiwania nastolatka
 
W sobotę 2 maja po godzinie 23 służby otrzymały informacje o ludziach topiących się w stawie na terenie Ostrzeszowa, miasta w województwie małopolskim. 
 
 
 
Kiedy funkcjonariusze i strażacy dotarli na miejsce, okazało się, że chodzi o dwóch młodych mężczyzn. Jednego z nich uratował pochodzący z Ukrainy wędkarz, podając 20-latkowi podbierak, dzięki któremu udało mu się wydostać na brzeg. Wszczęto poszukiwania drugiego mężczyzny. Niestety, trwały one za długo. 
  1. GIS wycofał popularny produkt. Szybko się go pozbądź, wykryto Salmonellę
  2. Nikt się nie mógł spodziewać. TVN pokazał, jak operowali Pawła Królikowskiego, porażające sceny
  3. Ojciec zostawił dziecko przy drodze i uciekł. Chłopiec sam wrócił do domu
Ciało w wodzie
 
Po około 2 godzinach poszukiwań, w wodzie odnalezione ciało 19-latka. Jak informuje portal wlkp24.info, policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Uratowanego 20-latka, który był pod wpływem alkoholu, zatrzymano do dyspozycji prokuratora.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pacjent wszczął awanturę w przychodni. Doszło do rękoczynów, jedna osoba ranna
  2. Pilne ostrzeżenia w Polsce. Stworzono nowe, alarm w 6 województwach Polski
  3. Krzysztof Rutkowski szuka Kacperka. Zaoferował dużą nagrodę za pomoc w odnalezieniu chłopca
  4. Mówią, że jest najsmutniejszym kotkiem świata. Kto by go uściskał?
  5. Mówią, że ma idealną twarz i ciało. Proporcje dziewczyny wręcz zapierają dech w piersiach, piękna?
  6. Tomasz Sekielski zaskoczy wszystkich. Szykuje coś, czego nikt się nie spodziewał, chodzi o kolejną produkcję filmową

źródło: epoznan.pl

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.