Poszukiwania 20-letniego Bernarda dobiegły końca i niestety nie zakończyły się pomyślnie. Poszukiwany od Nowego Roku 20-latek zaginął we Francji, gdzie mieszkał przez ostatnie lata. Niedawno tamtejsza policja wyłowiła z Sekwany ciało młodego mężczyzny. Jak się później okazało, należało ono do poszukiwanego Bernarda. 

Spełnił się najczarniejszy scenariusz, którego tak bardzo chciano uniknąć. Poszukiwany od kilku miesięcy Bernard niestety nie żyje. Jego ciało zostało wyłowione z Sekwany. Kilka dni przed śmiercią młodzieniec widział się ze swoją rodziną. Nic nie wskazywało na zbliżającą się wielkimi krokami tragedię. 

Nie żyje 20-letni Bernard 

Bernard, przez bliskich nazywany Beniem, w ostatnim czasie mieszkał wraz ze swoim bratem na terenie Francji. Obydwaj wyjechali za granicę do pracy. Wiedli spokojne życie i nic nie wskazywało na zmiany w tej kwestii. Ostatnie Święta Bożego Narodzenia spędzili z rodzicami, którzy przyjechali do braci w odwiedziny. 

Rodzice zaraz po świętach wrócili do Polski i Nowy Rok spędzali już w kraju. Kiedy dotarli na miejsce, syn skontaktował się z nimi, zapewniając, że wszystko jest w jak najlepszym porządku. Jednak niedługo potem wyraźnie przybity zadzwonił do swojego przyjaciela, informując go, że już nie daje rady i chce wrócić do domu. Do tej pory nie wiadomo czy miał na myśli dom w Polsce, czy mieszkanie wynajmowane we Francji. 

  1. Będziemy mogli wyjechać na wakacje za granicę? Wiceminister zdrowia właśnie odpowiedział
  2. Niestety, potwierdził się najczarniejszy scenariusz. Znaleziono ciało dziecka, Rutkowski właśnie potwierdził
  3. Anna Lewandowska pokazała wspólne zdjęcie córek. Malutka Laura i Klara wyglądają razem uroczo „Piękny widok. W rodzeństwie siła”

Nic nie wskazywało na wielką tragedię 

2 stycznia, dzień po enigmatycznym telefonie Bernard nie zjawił się w pracy. Jak tylko rodzina chłopaka dowiedziała się o jego absencji, rozpoczęto poszukiwania. Pierwotne hipotezy były przeróżne, niektórzy świadkowie zapewniali, że widzieli chłopaka na terenie Niemiec. Jednak żadne poszlaki nie pokrywały się z prawdą. 

Rodzina do samego końca wierzyła, że 20-latek wciąż żyje. Niestety poszukiwania zakończyły się prawdziwą tragedią, ciało Bernarda zostało odnalezione w Sekwanie. 

– Dziękujemy wszystkim, którzy próbowali wyjaśnić tajemnicę zaginięcia mojego brata. […] Policja poinformowała nas, że doszło do utonięcia i wykluczyła udział osób trzecich – powiedziała Karolina Smęt, siostra Bernarda, jak podaje fakt.pl. 

Składamy najszczersze kondolencje rodzinie Bernarda. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

poszukiwania
fot. facebook.com

Ciało zaginionego Bernarda zostało odnalezione w Sekwanie. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kandydat na prezydenta Polski został zatrzymany przez policję
  2. Wicepremier podała termin otwarcia restauracji i fryzjerów. Wszyscy czekali od dawna
  3. Inwazja ślimaków w Polsce. Jak usunąć ślimaki z ogrodu? 6 sposobów, numer 3 jest hitem
  4. Anna Powierza: „Nie zafunduję córce traumy”. Chodzi o koronawirusa
  5. Łukasz Szumowski o otwarciu salonów fryzjerskich. Zdradził swoje obawy, ostrzega Polaków
  6. Kandydat na prezydenta obejrzał Wiadomości TVP i podjął natychmiastowe działania. Telewizja Polska będzie musiała przeprosić?

Źródło: fakt.pl 

Poprzedni artykułGranice zostaną zamknięte na jeszcze dłużej? Komisja Europejska wyznaczyła już termin
Następny artykułLepiej miej ze sobą gotówkę. Aż 6 banków zapowiada długie przerwy techniczne
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.