Pożar w 33-pietrowym wieżowcu. Jak informuje portal wydarzena.interia.pl najmniej 88 osób zostało rannych, natomiast setki ewakuowano. Wszystko działo się pod osłoną nocy, zapanował chaos. Mało kto wiedział co się tak naprawdę dzieje. Mamy zdjęcia oraz nagranie z tego tragicznego miejsca wypadku, widok jest porażający.

Władze miasto doniosły, że w jednym z wieżowców wybuch pożar. Jak na razie wiadomo o 88 osobach rannych, wszyscy są już pod fachową opieką lekarzy. Do katastrofalnego wydarzenia doszło w nocy.

Pożar 33-piętrowego wieżowca

Do katastrofy doszło wczoraj w czwartek, 8 października w Ulsan w Korei Południowej. Była wtedy godzina 23 w nocy czasu lokalnego (czyli ok. godziny 16 w Polsce). Ogień rozprzestrzenił się na wysokości 8 a 12 piętra budynku, w którym znajdują się mieszkania i sklepy. Płomienie bardzo szybko się rozwijały ze względu na silny wiatr, który utrudniał ich opanowanie. Na szczęście wszystko udało się ujarzmić po kilku godzinach.

Aż 88 osób trafiło do szpitala z niewielkimi ranami i lekkimi podtruciami dymem, natomiast setki zostały ewakuowane. Jak podaje, dalej wspomniany już wyżej portal władze miasta informują, że nic nie wskazuje na to, że w pożarze ktoś zginął. Dodatkowo część ludzi z wieżowca, została rozwieziona do hoteli.

  1. Trwa walka o życie. Ogień chłonie cały budynek, w środku jest prawdopodobnie 136 osób, dramat w Korei
  2. Jarosław Jakimowicz się doigrał? Nie wytrzymał, ze śmiechem zwyzywał obcego człowieka
  3. Nosiła tę samą maseczkę tygodniami. Niestety, doszło do prawdziwej tragedii

Nie podano przyczyny pożaru

Nadal nie wiadomo, co było przyczyną pożaru. Z pewnością lokalne władze już zajęły się badaniem okoliczności tej sprawy, aby jak najszybciej móc ją rozwiązać. Jak podaje tvp.info strażacy opanowali pożar w ciągu dwóch godzin, jednak z powodu wspomnianego wyżej wiatru płomienie wciąż się pojawiały w różnych miejscach. Rano pożar został całkowicie ugaszony.

Niestety to nie jedyna smutna wiadomość, o której informowaliśmy niedawno. Na szczęście w tym przypadku nikomu nic bardzo poważnego się nie stało i wszyscy uszli z życiem. Do sieci już trafiły nagrania oraz zdjęcia z miejsca zdarzenia, zazwyczaj udostępniane przez światowe media.

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

Wybuch pożar wieżowca w Korei Południowej.

pożar
fot. twitter.com/BNONews

Do szpitali trafiło 88 osób.

pożar
fot. youtube.com/Guardian News

Setki zostało ewakuowanych.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ogromne obostrzenia w całym kraju, zakazy od soboty. Po wejściu do sklepu będzie można się mocno zdziwić
  2. Wielka zmiana w Polsce już za 10 dni. Tysiące Polaków nie wie, bardzo ważna wiadomość
  3. Pilny komunikat Morawieckiego, chodzi o dodatkowe obostrzenia w szkołach. Rodzice będą załamani
  4. TVP przekazało tragiczne informacje. Nikt nie mógł przewidzieć jego śmierci, miał tylko 28 lat
  5. Śmierć przyszła niespodziewanie. Tragedia bohaterki „Sanatorium miłości”
  6. Pij go przez 7 dni, a zauważysz 7 niesamowitych efektów. Sok z pokrzywy nie ma sobie równych, działaniem zachwycają się wszyscy

Źródła: wydarzenia.interia.pl, tvp.info, twitter.com, youtube.com

 

Poprzedni artykułCo dalej ze szkołami i nauką zdalną? Ważna deklaracja premiera Morawieckiego
Następny artykułNowe obostrzenia dla wszystkich Polaków od jutra. Czekają nas olbrzymie ograniczenia
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl