Pożar na najczęściej uczęszczanej autostradzie A4. Samochody już zaczynają stawać w korkach. Trwa wielka akcja gaśnicza. Samochód znajdujący się na szczęście na poboczu stanął w płomieniach. Na miejscu pracują służby ratunkowe, sytuacja wydaje się być bardzo poważna. Z Polski napływają porażające wiadomości.

Autostrada A4 w kierunku Krakowa stoi. Na miejscu zdarzenia znajdują się liczne służby ratunkowe i porządkowe. Trwa pożar, strażacy starają się jak najszybciej ugasić ogień.

Pożar na autostradzie A4 

Jak informuje portal krakowwpigulce.pl, samochód, który miał wypadek na autostradzie A4, stanął w ogniu. Do zdarzenia doszło przed węzłem Bochnia w kierunku Krakowa. Na miejscu pracują już straż pożarna, która stara się ugasić pożar. 

Na razie nie są znane przyczyny wypadku. Brak pogotowia ratunkowego sugeruje, że nie ma rannych ani ofiar śmiertelnych. Kierowcy muszą się jednak przygotować na spore utrudnienia w ruchu. 

  1. Dziś wzmożone kontrole w całej Polsce. Policja, straż i pogotowie będą sprawdzać Polaków, nie ma mowy o taryfie ulgowej
  2. Muzyk odleciał na antenie TVP. Prowadzący próbował go uspokoić, musiał przerwać jego wypowiedź
  3. Już od jutra dodatkowe obostrzenia. Ministerstwo apeluje do Polaków

Wypadek na trasie do Krakowa

Sytuacja wygląda bardzo poważnie, auto płonie wielkim płomieniem. Czarny dym unosi się nad odcinkiem autostrady w kierunku Krakowa. Jeszcze nie wiadomo czy służby zaplanują objazd. Bo ugaszeniu pojazdu konieczne będzie posprzątanie pozostałości po wypadku.

Niestety to niejedyne dramatyczne wydarzenie dzisiejszego dnia. Nie żyje wieloletni przyjaciel nieżyjącej już artystki Kory. O jego śmierci poinformował mąż wokalistki Maanamu. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zwołano nieoczekiwaną konferencję Ministerstwa Zdrowia. Mamy potwierdzenie czego ma dotyczyć
  2. Steffen Möller zabłysnął w „Europa da się lubić”, nagle zapadł się pod ziemię. Wydało się, czym się dziś zajmuje
  3. Wstrząsające informacje o Tomaszu Komendzie. Jego dramat nie skończył się po wyjściu z więzienia
  4. Wstrząsające sceny, Viki Gabor zaatakowana, rzucili się na jej tatę. Dramat w rodzinie gwiazdy
  5. Cała Polska płacze, wspaniały polski sportowiec nie żyje. Miał tylko 49 lat
  6. Nie możesz znaleźć borowików w lesie? Wyhoduj je sobie w ogródku lub doniczce, pomoże ci specjalna mikstura

Źródła: krakowwpigulce.pl

 

Poprzedni artykułPolsat właśnie przekazał fatalną wiadomość. Pilne ostrzeżenie skierowane do każdego z nas
Następny artykułKrem pod oczy – czy warto go stosować?
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.