Pożar w jednym z najczęściej uczęszczanych kurortów. Dramatyczne doniesienia przekazało radiozet.pl. Niestety są ranni, jedna osoba nie żyje. Do zdarzenia doszło dzisiaj. Na miejscu trwa akcja ratunkowa. Płonący budynek mógł zając inne, znajdujące się tuż obok, podjęto decyzję o ewakuacji.

Do zdarzenia doszło na południu Hiszpanii w hotelu Marbella. Jak podaje radiozet.pl, dziewięć osób jest rannych, jedna poniosła śmierć na miejscu, uciekając przed ogniem, po upadku z dużej wysokości.

Pożar w hotelu w Hiszpanii – jest ofiara

Jak informuje radiozet.pl. hiszpańska gazeta El Mundo relacjonowała, że część uwięzionych w płonącym budynku gości hotelu próbowało wydostać się po elewacji. Obrażenia poniosło dziewięć osób.

Mężczyzna, który spadł z dużej wysokości to Francuz, próbował uciekać przed płomieniami. Na razie nie są znane przyczyny ogromnego pożaru. Nagrania, które umieszczono na portalach społecznościowych, ukazują potężny rozmiar płomieni, jakie zajęły budynek.

  1. Głodny bezdomny wszedł do restauracji i poprosił o jedzenie za 2 zł. Gdy obsługa go zobaczyła, zrobiła niewyobrażalną rzecz
  2. Ekspert jest pewny, że nie będzie drugiego lockdownu, Polacy są bezpieczni. Zaskakujące wnioski

Winni właściciele?

Na razie nie są znane przyczyny pożaru, jednak hiszpański dziennik El Mundo wskazał, że właściciele hotelu nie raz byli odbiorcami skarg okolicznych mieszkańców, którzy narzekali na hałas pochodzący z licznych imprez, jakie odbywały się w kurorcie. 

Na razie policja bada sprawę i szuka przyczyny wybuchu pożaru. Niestety okolica należy do feralnych pod tym względem. W 2017 roku płonął pobliski hotel w Sisu Boutique. Do budynku wrzucono wówczas granat.

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

 

 ZOBACZ TEŻ:

  1. Właśnie pojawił się komunikat od Andrzeja Dudy. Jego słowa obejmują miliony osób
  2. W jednym z polskich miast kobieta urodziła dziecko w aucie. Samochód był eskortowany przez funkcjonariuszy policji
  3. Zwłoki mężczyzny w Carrefourze. Przykryli je parasolami i pudłami, klienci wciąż robili zakupy
  4. Syn Zenka Martyniuka przyłapany z kochanką? Daniel zapomniał, że ma żonę?
  5. Córka Natalii Kukulskiej to cała Anna Jantar. Mama gotuje jej dania, które nie mieszczą się w głowie
  6. Krzysztof Cugowski narzekał na żenującą kwotę swojej emerytury, która nie starczy nawet na jedzenie. W Budce Suflera zarabiał nawet 200 tysięcy miesięczne

Źródło: radiozet.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek! 

 

Poprzedni artykułMagda Gessler zamknęła usta wszystkim hejterom. Dopiero teraz wyznała prawdę o poważnej chorobie
Następny artykułTVN przekazał tragiczne informacje. Niestety, nie żyje
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl