Pożar w szkole: Dramatyczne informacje dotarły do strażaków około godziny 6:30, przekazuje portal radiozet.pl. Na miejsce wyruszyły zastępy Straży Pożarnej. Dym widoczny jest z kilkunastu metrów. Przerażające zdjęcia płonącej szkoły obiegły media. 

Portal radiozet.pl poinformował o dramatycznym zdarzeniu na Śląsku. Dym unosił się najpierw z poddasza, później zajął dach. Na miejscu pracują jednostki z PSP Lubliniec oraz pobliskich OSP. Na szczęście w momencie wybuchu pożaru w szkole nie odbywały się jeszcze zajęcia.

Pożar w szkole – dramatyczne doniesienia ze Śląska

Jak informuje radiozet.pl, do pożaru doszło w Zespole Szkół im. św. Edyty Stein Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców w Lublińcu. Z nieoficjalnych źródeł wiadomo, że nikomu na szczęście nic się nie stało. O 6.30 w szkole nie ma jeszcze zajęć, a jak informuje tvn24.pl, osoby, które znajdowały się w budynku, opuściły go przed przyjazdem straży.

Płonie budynek wiekowy. Na miejscu pracuje kilkanaście zastępów straży. Straż w pierwszej kolejności zabezpieczyła drogocenną bibliotekę i pracownię komputerową. Na Facebooku pojawiają się zdjęcia mieszkańców, którzy fotografują dym z dużej odległości. 

  1. Wielkie szczęście w życiu Michała Szpaka. Gratulacjom nie ma końca, radosna nowina obiegła całą Polskę
  2. Polska, XXI wiek. 23 lata był niewolnikiem, odbito go wychudzonego i przerażonego
  3. Niebywała oferta w drogeriach Hebe. Wszyscy lecą, żeby zdążyć. Luksusowe kosmetyki można dostać nawet za jeden grosz

Śląsk: płonie szkoła

W związku ze zdarzeniem lekcje zostały odwołane. Na razie nie wiadomo, jakie są faktyczne straty pożaru. Ogień zaczął się od dachu, być może więc udało się uratować większość sal i pomieszczeń znajdujących się na dolnych kondygnacjach. 

Jak na razie do mediów nie dotarła żadna informacja na temat powodów wybuchu pożaru. Ogień zaczął się tlić od poddasza, możliwe więc, że doszło do awarii instalacji. Całe szczęście, że do zdarzenia doszło przed rozpoczęciem lekcji. To niejedyny poważny pożar, jaki miał miejsce w ostatnim czasie. Kilka dni temu płonął sklep Media Expert. 

ZOBACZ ZDJĘCIE:

 

Pali się część zabudowań klasztornych w Lublińcu. Przed godziną 6.00 pojawił się dym na części dzierżawionej przez szkołę katolicką

przez & nbsp; Środa, 23 września 2020 </ blockquote> </ div>  

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tragedia na południu Polski, ogromny pożar szkoły. Pilna ewakuacja, na miejscu 20 zastępów strażaków
  2. Wielki strach i krzyki na pokładzie samolotu. Służby wkroczyły do akcji
  3. Pamiętacie piękną Esmeraldę? Niestety, smutny los dotknął odtwórczynię głównej roli
  4. 73-letni miliarder spotyka się z prawdziwą boginią. Zdjęcia 25-letniej Polki zapierają dech
  5. Polacy tłumnie chodzili na jej koncerty. Właśnie poinformowano o śmierci legendy
  6. W sklepie spożywczym za kilka złotych kupisz produkt, który ma cudowne właściwości zdrowotne. Jedz łyżeczkę po obiedzie i sam się przekonaj

Źródło: radiozet.pl

 

Poprzedni artykułNiebywała oferta w drogeriach Hebe. Wszyscy lecą, żeby zdążyć. Luksusowe kosmetyki można dostać nawet za jeden grosz
Następny artykułWłaśnie przekazano oficjalny komunikat. Zaktualizowano wszystkie obostrzenia, pilne
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl