Poznajecie gentlemana ze zdjęcia? To nie kto inny, jak Piotr Rubik. Muzyk już od najmłodszych lat rozbrajał swoim szczerym uśmiechem. Poznaliście go od razu? 

Piotr Rubik to jeden z najpopularniejszych artystów w Polsce. Obecnie muzyk ma 52 lata, piękną żonę i dwie urocze córeczki. 

Piotr Rubik w dzieciństwie

Jakiś czas temu Piotr Rubik podzielił się swoim zdjęciem z dzieciństwa. Muzyk opublikował starą fotografię na swoim Facebooku, dzieląc się jednocześnie refleksją na temat minionych lat: 

-Czym najbardziej lubiliście się bawić w dzieciństwie? Ja analizowałem fugi Bacha. No dobra, żart. Za moich czasów rozrywka była dość ograniczona. Bardzo lubiłem sklejać modele, było też coś takiego jak radio – klocki albo młody chemik. Wszystko zmieniło się na początku lat osiemdziesiątych gdy pojawiło się ZX Spectrum i stałem się fanem gier wideo. Radość z zabawek pozostała mi do dziś – napisał pod zdjęciem artysta. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Piotr Rubik urodził się 3 września 1968 roku w Warszawie. Jest nie tylko polskim dyrygentem, kompozytorem, ale także producentem muzycznym i wokalistą. 

Jego największym hitem są utwory „Psalm dla Ciebie”, a także piosenka „Niech mówią, że to nie jest miłość”. 

Muzyk 21 czerwca 2008 poślubił Agatę Paskudzką w kościele Św. Jadwigi we Wrocławiu. Piękna modelka jest od niego młodsza o 19 kat. Owocem ich małżeństwa są dwie córki Helena i Alicja. 

Zobacz zdjęcie: 

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Porażający widok nieba w stolicy. Mieszkańcy wyglądają przez okna, ludzie zatrzymują się na ulicy
  2. Lewandowski nagle zabrał głos. Przekazał kibicom zdumiewającą wiadomość
  3. Dworczyk przekazał niebywałą wiadomość. Gorszych wieści nie mogliśmy się spodziewać
 

 

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.