Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Poznajesz? Teraz zna ją cała Polska, ma 41 lat i jest jedną z najpiękniejszych kobiet w kraju
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 02.06.2021 23:47

Poznajesz? Teraz zna ją cała Polska, ma 41 lat i jest jedną z najpiękniejszych kobiet w kraju

Maja Sablewska
youtube.com

Poznajesz dziewczynkę ze zdjęcia? To nie kto inny, jak Maja Sablewska – polska menadżerka, a także prezenterka i specjalistka od mody. Maja ma obecnie 41 lat i jest obecnie jedną z najpiękniejszych Polek w kraju.

Przeglądanie rodzinnego albumu ze zdjęciami zawsze wywołuje uśmiech na twarzy. Oglądając siebie sprzed lat, często nie możemy nadziwić się, jak bardzo zmieniliśmy się na przestrzeni lat. Maja Sablewska z pewnością ma podobne odczucia, jako 7-latka wyglądała zupełnie inaczej niż obecnie.

Maja Sablewska jako 7-latka

Jakiś czas temu na profilu Mai Sablewskiej pojawiło się jej zdjęcie z dzieciństwa. Trzeba przyznać, że prezenterka na przestrzeni lat zmieniła się nie do poznania.

Gwiazda opublikowała fotografię przedstawiającą 7-letnią Maję z krótkimi włosami obciętymi na tzw. pieczarkę. W tamtym czasie wspomniana fryzura była bardzo modna i prawie każde dziecko chociaż przez chwilę miało właśnie tak wystylizowane włosy. Każda doświadczona fryzjerka w Polsce z pewnością ma tę fryzurę opanowaną do perfekcji.

Maja Sablewska do zdjęcia dodała zabawny opis:

Chciałabym poznać fryzjera, który mi to zrobił… 7 lat, pierwsza klasa, ładna koszula… I… w kategorii „METAMORFOZA”… wygrywam – skwitowała gwiazda.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Nie ma wątpliwości – gdyby organizowali konkurs na najbardziej spektakularną metamorfozę, Maja uplasowałaby się na szycie listy.

Obecnie Sablewska ma 41 lat i realizuje się jako polska menadżerka, a także specjalistka od mody i doradca wizerunkowy. Ma na swoim koncie programy telewizyjne takie, jak: Sablewskiej sposób na modę, a także Sablewska od stylu.

Zobacz zdjęcia:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez SABLEWSKA (@sablewska)

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez SABLEWSKA (@sablewska)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Fatalna wiadomość, nie żyje młody muzyk. Artysta zostawił list
  2. Jak mieszka Agnieszka Chylińska? Jej dom nie należy do typowych
  3. Kaźmierska w ciemnych włosach ściętych na chłopaka. Fanów zatkało na jej widok

Źródło: Instagram