Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Poznaliśmy kulisy ślubu córki Małysza
Kamil Olek
Kamil Olek 05.09.2021 20:30

Poznaliśmy kulisy ślubu córki Małysza

córka Małysza
screen / instagram.com/karolina_malysz

Za nami ślub jedynej córki Małysza, „orła z Wisły” oraz jego żony, Izabeli. 23-letnia Karolina poślubiła w sobotę swojego wieloletniego narzeczonego – Kamila. Para młoda nie oszczędzała nawet na najdrobniejszych elementach, dbając jednocześnie, by dzień zaślubin i wesela został zapamiętany na długo.

Córka Małysza na ślubnym kobiercu

Matka panny młodej, Izabela, wielokrotnie wspominała o przygotowaniach do ślubu córki, który pierwotnie miał odbyć się jeszcze w 2020 roku. Sceny, które mogliśmy oglądać sobotnim popołudniem, wskazują, że para młoda wykorzystała czas pandemii na dopracowanie szczegółów, a także nie szczędziła środków, by zachwycić zgromadzonych gości.

Szczególną uwagę zwrócił zaś pojazd, którym podróżowali młodzi. Nie postanowili oni bowiem na klasyczny model, podróżowali zaś specjalną, ulepszoną wersją terenowego Mercedesa. Jak donosi „Super Express”, auto jest specjalnym projektem firmy Carlex Design.

Jego podstawą miał być model klasy X, napędzany silnikiem o mocy 286 KM, wzbogacony o 20-calowe felgi, a także specjalne oświetlenie. Wszystkie elementy wnętrza, wykonane w oryginale z plastiku, zostały zastąpione przez karbon oraz skórę. Wartość pojazdu to blisko 600 tysięcy złotych.

Jak podoba się Wam wybór Karoliny i jej świeżo poślubionego męża?

córka Małysza

Źródło: Super Express

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Na nowotwór zmarła uwielbiana gwiazda. Mama 39-latki, Maria przekazała tragiczne wieści