Katarzyna Cichopek i Jonatan Kliczewski mają nie lada powód do radości. Wspólnie ogłosili wspaniałą nowinę. Na Instagramie pojawiła się gratka dla wszystkich, którzy niecierpliwie oczekiwali na efekt ich współpracy. Nowy, ekranowy duet świętuje emisję programu. 

Od jakiegoś czasu Katarzyna Cichopek znów może się pochwalić „złotym czasem” w swojej karierze. Nie jest już tylko gwiazdą „M jak miłość” i „sexy mamą„, lecz także wziętą prezenterką i jedną z czołowych twarzy TVP.

Odkąd media obiegła wieść, że aktorka dostanie własny program, wielu widzów ze zniecierpliwieniem wypatrywało pierwszego odcinka, którego oczekiwano w jesiennej ramówce. Tymczasem w poniedziałkowy wieczór gruchnęła wspaniała nowina.

Katarzyna Cichopek ma powód do świętowania. Późnym wieczorem przekazała zaskakujące wieści

Od początku roku gwieździe TVP zdecydowanie przybyło obowiązków. Katarzyna Cichopek nadal spełnia się w roli kochającej matki, gospodyni „Pytania na śniadanie„, odtwórczyni kreacji Kingi Zduńskiej, a okazyjnie — prezenterki podczas imprez i festiwali. Teraz jednak możemy ją zobaczyć w zupełnie nowej funkcji.

Już kilka miesięcy temu media obiegła wieść, że aktorka otrzyma własny program, który z miejsca porównano z „Totalnymi remontami” oraz „Naszym nowym domem„. „Akcja aranżacja” także ma bowiem przedstawiać losy rodzin, które otrzymają zupełnie nowe życie — a wszystko za sprawą wprawnego oka Kasi oraz umiejętności architekta wnętrz, Jonatana Kliczewskiego.

Wiele osób oczekiwało efektów ich współpracy. Tymczasem późnym, poniedziałkowym wieczorem, na Instagramie pojawiła się wielka nowina. Pierwszy odcinek programu właśnie wylądował na platformie VOD, na kanale TVP Kobieta.

O wszystkim poinformowali zachwyceni Katarzyna Cichopek i jej ekranowy partner. Duet zdecydowanie ma powód do świętowania.

Widzieliście już pierwszy epizod?

Katarzyna Cichopek
fot. instagram.com/katarzynacichopek
Katarzyna Cichopek
fot. kadr z programu „Akcja Aranżacja”

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Katarzyna Cichopek reaguje na wieści o nowej partnerce Marcina Hakiela. Tancerz ma przedstawić ją rodzicom
  2. „Mam nadzieję, że nikt nie wyłączył teraz telewizora”. Absurdalna „opowieść” Tomasza Kammela w PnŚ
  3. „Płakałem jak bóbr”. Olek Sikora zakończył pracę na planie programu „Czas na przebój”

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl