Dziś wieczorem Polsat pokaże jeden z najbardziej hitowych polskich filmów ostatnich lat. Komedia romantyczna „Nie kłam, kochanie” z gwiazdorską obsadą to prawdziwa gratka dla wielbicieli rodzimego kina. O której godzinie emisja?

Film z 2008 roku „Nie kłam, kochanie” z Piotrem Adamczykiem i Martą Żmudą-Trzebiatowską można obejrzeć na Polsacie już dziś (13 stycznia) o godzinie 22:40. Pora jest dość późna, ale warto czekać!

Polsat pokaże film „Nie kłam, kochanie”

Komedia romantyczna „Nie kłam, kochanie”, autorstwa Ilony Łepkowskiej i Piotra Wereśniaka to prawdziwy hit. Zagrała w nim sama śmietanka polskiego kina.

W głównych rolach, poza wymienionymi, zobaczymy Beatę Tyszkiewicz, Grażynę Szapołowską, Tomasza Karolaka i Magdalenę Schejbal. W epizodycznej roli pojawił się nawet Lech Wałęsa (grający samego siebie).

Film opowiada historię Marcina (Piotr Adamczyk), nałogowego kłamcy, który znienacka wpada w spore problemy finansowe i towarzyskie. Na dodatek z Anglii przyjeżdża jego ciotka Nela (Beata Tyszkiewicz). Kobieta obiecuje mu w spadku swój majątek, pod warunkiem, że mężczyzna się ożeni.

Ale jak zdeklarowany bawidamek i lekkoduch ma znaleźć miłość i „materiał” na żonę? Czy znajdzie się kobieta, która zaufa mężczyźnie? Widzowie mogą się o tym przekonać już dziś wieczorem.

Warto dodać, że film kręcono nie tylko w Polsce – wiele zdjęć powstało we Włoszech. Tam zresztą praca ekipy filmowej była bardzo utrudniona, ponieważ turyści rozpoznali w Adamczyku aktora grającego papieża i ciągle nagabywali go o autografy.

Źródło: filmpolski.pl, filmweb.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Ich zaręczyn chyba nikt się nie spodziewał. W sieci aż huczy, aktorka pokazała nagranie
  2. Był policjantem w „Rodzinie zastępczej”. Teraz ma siwe włosy i brodę, ludzie oglądają się za nim na ulicy
  3. Co łączy Monikę Olejnik i Jurka Owsiaka? Można się zdziwić