Każda z nas ma swoje preferencje seksualne. Jak pokazują statystki kochamy seks. Jedni preferują jego romantyczne wydanie, inni są fanami seks-gadżetów i eksperymentów łóżkowych. Ulubione pozycje to też indywidualna sprawa, naukowcy postanowili zbadać jakie są ulubione pozycje seksualne kobiet, a konkretnie polskich kobiet. Z badania dowiecie się także jak wygląda satysfakcja seksualna w Polsce i jakie mamy fantazje. Miłej lektury… i oglądania 🙂

Jak już pisaliśmy w artykule Seksualna mapa światasatysfakcja Polek ma się całkiem nieźle, ponad połowa z nas jest zadowolona ze swojego życia seksualnego. Seks uprawiamy średnio 1-2 w tygodniu. I ogólnie nie mamy kompleksów, jeżeli chodzi o nasze ciało. Mamy nadzieje, że to zasługa nie tylko siłowni, ale i naszych panów 😉

Lubimy urozmaicenia, pragniemy by nasz seks odbywał się w romantycznej scenerii, albo marzymy o seksie w miejscu publicznym. Jesteśmy również otwarte na seks-gadżety, chętnie korzystamy z wibratorów i kajdanek.

Część z nas do listy rzeczy, których chciałybyśmy spróbować dopisuje seks w trójkącie!

Do pełnej satysfakcji brakuje nam kilku rzeczy, najbardziej przeszkadza nam wysoki poziom stresu. Głównie chodzi o stres związany z naszą pracą, nie jesteśmy w stanie luzować. Druga przyczyną jest niechciana ciąża, ze względu na restrykcyjne prawo, które obowiązuje w naszym kraju.

Pozycje seksualne

Ale przejdźmy do sedna. Jakie pozycje seksualne kochają Polki? Jest ich kilka, i nie różnią się one od preferencji kobiet z innych części świata.

1. Na pieska

To właśnie ta pozycja rozbiła bank! Aż 25,5% Polek ją uwielbia. To może delikatnie zaskakiwać ze względu na fakt, że w tej pozycji całkowitą kontrolę przejmuję mężczyzna. Prawdopodobnie w łóżku lubimy czasem być zdominowane przez faceta, a panowie… cóż kochają ją za bodźce wzrokowe i za możliwość głębokiej penetracji. Dodatkowo świetnie stymuluje punkt G, co pozwala osiągnąć orgazm w szybkim czasie.

ZOBACZ TEŻ: Uzależniony od PORNO? Włącz tę aplikacje 

ładowanie...

Zobacz również