Praca jest, jaka jest, bywa lepsza albo gorsza, ale zazwyczaj wszyscy staramy się, żeby czas w niej mijał jak najbardziej bezkonfliktowo i spokojnie. Czymś, co przeszkadza w zachowaniu pozytywnej atmosfery, może być praca z ludźmi, z którymi nie dogadujesz się najlepiej. Trochę tak jest w przypadku Doroty.

— Pracuję z moim byłym i jego nową dziewczyną. Nie mogę zrozumieć jego zachowania — zaczyna kobieta. Sytuacja, w jakiej się znalazła, jest rzeczywiście dosyć nietypowa i wydawałoby się — niekomfortowa. Dorota jednak twierdzi, że pracowałoby się całkiem dobrze, gdyby nie to, że jej poprzedni partner — Marcin — zachowuje się „jakoś dziwnie”.

Praca z byłym partnerem

— Może nie rozstaliśmy się w najlepszych stosunkach, ale wydawało mi się, że wszystko za nami już zamknięte. Tymczasem, Marcin zachowuje się, jakby działo się coś niezwykłego. Jego nowa dziewczyna — Julka, jest bardzo sympatyczna, z nią nie mam żadnych problemów.

praca
pexel.com

Paradoksalnie — z dziewczyną byłego Iza ma świetny kontakt.

Jak opowiada Dorota, ich wspólna praca, nie powinna być niczym dziwnym. Pracują w korporacji i żadne z nich nie ma zamiaru zrezygnować z kariery, tylko po to, żeby nie widywać drugiego. Jednak okazuje się, że Marcin chyba założył, że zachowanie Doroty po zakończeniu ich związku, będzie zupełnie inne.

Facet jest zupełnie niepoważny

Dorota jest bardzo sfrustrowana. Marcin nieustannie chowa się przed nią, gdy jest razem z Julką, wykazuje jakby troskę o jej uczucia. — Mi się wydaje, że on jest przekonany, że ja ciągle coś do niego czuję, że może będę zazdrosna. Co jest zupełnie bez sensu! Nie byliśmy w związku nawet aż tak długo. Jasne, pierwsze tygodnie były ciężkie. Ale teraz…

Kobieta, tak samo jak Marcin wrócił do własnego życia i znalazł sobie kogoś nowego, również ma swoje życie. Nie jest w związku, ponieważ nie poznała akurat nikogo ciekawego, ale nie przeszkadza jej to. Byłaby całkowicie usatysfakcjonowana ze swojego życia, gdyby nie to, że Marcin wiecznie kręci jej się pod nogami.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

praca
pexels.com

Iza nie planuje zmieniać pracy.

praca
pexels.com

Chociaż miała nadzieję, że po zakończeniu związku skończą się starcia z Marcinem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wszyscy mamy ją w kuchni. Naukowcy ostrzegają przed popularną przyprawą
  2. Bilety na koncert Roksany Węgiel kosztują nawet 1000 złotych. Skomentowała: „Nie ustalam tych cen”
  3. Marcin: „Kobieta musi być posłuszna, cicha i zadbana. Nienawidzę rozwydrzonych bab w płaskich butach”
  4. Mama zrobiła zdjęcie z umierającą córką. Gdy bliżej się mu przyjrzała, zaniemówiła
  5. Minęły 3 lata od jego śmierci. Wygląd grobu Andrzeja Kopiczyńskiego „Czterdziestolatka” wywołuje ciarki
  6. Tata kopał grób dla swojej przedwcześnie zmarłej córki. Nagle z trumny obok usłyszał płacz

Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego