Praca w znanej sieci supermarketów okazuje się całkiem niezłym zajęciem. Można tam zarobić o wiele więcej, niż byśmy przypuszczali. Ile zarabia kasjer a ile kierownik sklepu? Całkiem dobrze, a w przyszłości będzie jeszcze lepiej.

Choć praca w sklepie nie należy zapewne ani do tych najlżejszych, ani też najprzyjemniejszych, okazuje się, że jest całkiem opłacalna. Portal dlahandlu.pl, który porusza kwestie inwestycji w branży produktów szybkozbywalnych oraz rynku handlu detalicznego w Polsce, przypomniał, ile zarabiają pracownicy Biedronki. Chcecie się dowiedzieć, ile wynosi pensja kierownika a ile kasjera? Od tego roku ma być jeszcze lepiej!

Praca w Biedronce

Praca w Biedronce to całkiem opłacalna fucha. Ogromna sieć ma już ponad 2900 sklepów w całej Polsce, które są zlokalizowane w ponad 1100 miastach i oferuje nie tylko pracę w sklepie, ale również w biurze, jak i magazynie. Biedronka już dawno przyciągała do pracy wielu ludzi benefitami, natomiast od grudnia sklep wykonał kolejny ruch. Kampania Kroją się podwyżki informuje o podniesieniu płac i ma zachęcić do pracy nowe osoby. 

Ile zarabia kierownik w Biedronce?

Kierownik w Biedronce zarabia całkiem niezłą pensję. Okazuje się, że kierownicy sklepów, jak i ich zastępcy mogą liczyć na pensję 4,8 tys. zł i 6,5 tys. zł z premią na start! Ile w 2020 roku zarobi kasjer-sprzedawca w Biedronce? Otóż kasjer-sprzedawca w Biedronce w 2020 roku, zarobi od 3050 do 3200 zł brutto w zależności od lokalizacji sklepu. Mimo że nie są to ogromne sumy, to okazuje się, że wbrew powszechnemu przekonaniu sytuacja nie jest tragiczna. 

Ci, którzy przepracowali w sklepie rok lub trzy lata również dostaną więcej. Kasjerzy z mniejszych miast otrzymają wynagrodzenie 3200 zł brutto, natomiast ci pracujący w większych miejscowościach nawet do 3650 zł brutto. Do tego wszystkiego dochodzą również miesięczne premie uznaniowe, w wysokości 270 zł brutto. Na magazynie w Biedronce również nie jest źle. Tam, w zależności od stanowiska, stażu pracy oraz lokalizacje dostaniemy od 3400 zł do 4150 zł brutto

ZOBACZ ZDJĘCIA:

praca
fot: Arkadiusz Ziolek/ East News

Biedronka podnosi wypłaty! Jej pracownicy będą zarabiać całkiem niezłe kwoty. 

praca
Fot Andrzej Iwanczuk/REPORTER

Praca w Biedronce przyciąga wielu ludzi. To jeden z najbardziej rozpoznawalnych sklepów. 

praca
fot Andrzej Iwanczuk/REPORTER

Sklep znany jest z reklam, w które sporo inwestuje.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zdrowe produkty, które mogą być dla nas trujące. Lepiej na nie uważać
  2. Polka wróciła z Wuhan. Wyjawiła długo ukrywaną prawdę, nagle zaczęła mówić o chińskiej żywności
  3. Nie chciała ciągle farbować siwych włosów. Jej fryzjer wpadł na genialny pomysł
  4. Ewa Sałacka osierociła 12-letnią córkę. Dziś jest już dorosłą kobietą, wygląda dokładnie, jak sławna mama
  5. Mąż powiedział swojej żonie tylko cztery słowa. Jedno zdanie odmieniło jej życie na zawsze
  6. Wygląd Twoich stóp zdradza wszystko. Trzeci typ posiada tylko 10% ludzi, niezwykłe cechy

źródło: pomorska.pl

Poprzedni artykułDominika Gwit jest w ciąży? Fani gratulują, jest komentarz aktorki
Następny artykułPrzesyłki z Chin są niebezpieczne? Klienci AliExpress boją się groźnego wirusa
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.