Praca marzeń jest na wyciągnięcie ręki. Jeżeli lubicie pić alkohol i podróżować po świecie, mamy dla was propozycję nie do odrzucenia. Będziecie zachwyceni.

Podróżowanie i degustowanie ginu w jednym? To możliwe, dzięki sieci barów Mr. Fogg’s. Firmie marzy się stworzenie koktajlu, który zawierałby w sobie smaki z całego świata. Dwójka podróżników ma pomóc im osiągnąć ten cel.

Jak wygląda praca marzeń?

Bary Mr. Fogg’s swoją nazwę zawdzięczają bohaterowi powieści Juliusza Verne, W 80 dni dookoła świata. Mowa oczywiście o Filipie Foggu. Był to wpływowy, angielski dżentelmen, który założył się, że zwiedzi cały glob w nie dłużej niż 80 dni.

Podobny czas na zwiedzenie najważniejszych miast świata otrzymają zatrudnieni przez firmę pracownicy. W niecałe trzy miesiące odwiedzą najważniejsze zakątki świata. Będą m.in. w Tokio i Nowym Jorku. Swoją podróż muszą uwieczniać za pomocą fotografii oraz relacjonować na blogu. Po co to wszystko? Dzięki kolekcjonowaniu ich doznań smakowych powstać ma drink o nazwie Around The World. To oni wybiorą składniki, jakie będą się w nim znajdować. Po prostu go stworzą. W tym celu muszą szukać roślin rozsianych po całym świecie. Napój ma być hitem lońdyńskich barów. Czujecie się zachęceni? Dodamy, że pracodawca pokrywa wszelkie koszty związane z wyprawami. Wymagania? Sprawne posługiwanie się aparatem (może być ten w telefonie), znajomość działania mediów społecznościowych i uwielbienie do ginu. A zwłaszcza tego pochodzącego od marki Bombay Sapphire. To właśnie ona współpracuje z Mr. Fogg’s.

Picie, zwiedzanie, a do tego dobre towarzystwo? Sami przymierzamy się do wysłania zgłoszenia.

Lepiej się pospieszcie. Rekrutacja zamyka się już 27 sierpnia. Chętnych odsyłamy na oficjalną stronę Mr Fogg’s. Znajduje się tam formularz rekrutacyjny. Życzymy wam i sobie powodzenia.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Fot. unsplash.com

ZOBACZ TEŻ:

  1. Czerwony dywan na gali MTV VMA 2018. Hot or Not? [ZDJĘCIA]
  2. Wybierasz się na wakacje samolotem? Mamy nadzieję, że nie trafisz na 5 typów najgorszych pasażerów
  3. Mężczyźni wybierają. 5 najlepszych miejsca do uprawiania miłości

źródło: playboy.pl, wprost.pl

Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Jej największą pasją jest podróżowanie. Kocha dobre jedzenie, filmy i seriale. Jej największym marzeniem jest przejechanie wraz z przyjaciółmi słynnej drogi 66 w Stanach Zjednoczonych. Miłośniczka Disney'a. Uwielbia poszerzać swoje horyzonty i zdobywać wiedzę.