Regularnie donosimy was o śmiałkach, którzy uprawiają seks w miejscach publicznych. Był środek ulicy, komunikacja miejska i szczęśliwcy, którzy zostali nakręceni z bardzo bliska przez drona. Teraz czas przyszedł na sklep. Dokładnie chodzi o sieć sklepów Tesco i pracowników, którzy nie mogli wytrzymać do końca zmiany. 

Być może seks w miejscu publicznym dodaje nieco pikanterii w związku i o to właśnie chodzi parom, które się na to decydują. Zastrzyk adrenaliny przed złapaniem może podnosić temperaturę, tak też stało się w wypadku tej pary z Anglii, która postanowiła uprawiać seks na zapleczu w Tesco.

ZOBACZ TEŻ: Najlepsze przeróbki okładki Vogue Polska. Zobaczcie!

Seks w Tesco

Cała akcja miała miejsce we wschodniej Anglii, dwójka kochanków postanowiła oddać się przyjemności w jednym pokoi na zapleczu. Nie byłoby w tym zapewnie nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że dwójka nastolatków nagrała moment aktu fizycznego i wrzuciła go do internetu. Każde nagranie tego typu bardzo szybko zyskuje sławę, tak było również w tym przypadku- internauci podzielili się na dwa obozy. Jedni uważają, że para przesadziła i mogła poczekać do końca zmiany, inny zaś uważają, że kochankowie uprawili seks w zaciszu zaplecza i nie mieli na calu zgorszyć gości supermarketu.

ZOBACZCIE WIDEO

Tesco ogłosiło, że wobec pracowników zostaną wyciągnięte konsekwencje. Nie przesadzają?

ZOBACZ TEŻ: Żywa Barbie CIĘŻKO CHORA po operacji plastycznej. „Jestem zszokowana diagnozą”

źródło: fakt.pl