Pracownik Michaela Jacksona zdradziła jeden z największych sekretów muzyka? Kobieta twierdzi, że wie, co działo się w jego sypialni, gdy był żonaty z Lisą Presley, córką gwiazdy rock and rolla Elvisa Presleya! Michael Jackson ukrywał to przed całym światem!

Pracownik Michaela Jacksona, Adrian McManus, wyjawiła, co wie na temat jego związku z Lisą Presley. Wygląda na to, że małżeństwo funkcjonowało zupełnie inaczej, niż wszyscy myśleli. Zdaniem pokojówki Michael Jackson zwarł małżeństwo wyłącznie na pokaz! To kolejny raz, gdy kobieta zdradza, co widziała w posiadłości muzyka.

Pracownik króla popu: Michael Jackson wziął ślub na pokaz

Adrian McManus, pracownik i wieloletnia pokojówka Michaela Jacksona już nie pierwszy raz zdradza szczegóły z prywatnego życia gwiazdora. Kobieta przez długi czas milczała na temat tego, co działo się w posiadłości muzyka, bo bała się, że może stać jej się krzywda. Jakiś czas temu opowiadała, że w latach 80. i 90. na terenie domu Jacksona znajdowała bieliznę młodych chłopców i podejrzane kasety VHS. Dlaczego nigdzie tego nie zgłosiła? Jak twierdzi, usłyszała, że ochroniarze gwiazdy popu mogą wynająć mordercę.

Kilka lat po śmierci Michaela Jacksona kobieta jest bardziej odważna i coraz chętniej opowiada o jego życiu. Jak zdradziła w rozmowie z The Sun, jej zdaniem dwuletnie małżeństwo muzyka z Lisą Presley było fałszywe. McManus uważa, że para miała dwie osobne sypialnie i nigdy nie widziała ich razem w łóżku. Gwiazdorowi miało na tyle zależeć na pozorach udanego małżeństwa, że nad ranem rozrzucał bieliznę żony po pokoju, aby oszukać pracowników. Przyjaciele Lisy zaprzeczają rewelacjom pokojówki.

Michael Jackson: Lisa Presley była przykrywką?

Na początku lat 90. zaczęły pojawiać się pierwsze oskarżenia dotyczące podejrzanych relacji Jacksona z małoletnimi. Według wielu osób był to pretekst do małżeństwa z Lisą Presley. Kiedy Michael Jackson wziął ślub z Lisą Presley? Para wzięła ślub 18 maja 1994 roku. Razem wystąpili w teledysku You Are Not Alone. Ich gra aktorska w scenie miłosnej została oceniona na tyle słabo, że już wtedy pojawiły się podejrzenia o autentyczność relacji.

Michael Jackson i Lisa Presley rozwiedli się w 1996 roku. Krótki czas trwania małżeństwa wywołał kolejne spekulacje na temat jego prawdziwości. Plotkom nie było końca, tym bardziej że po rozwodzie Lisa zmagała się z depresją i załamaniem nerwowym. Doniesienia pokojówki nie są jedynymi w tej sprawie. James Safechuck, jedna z domniemanych ofiar muzyka, wypowiadająca się w głośnym dokumencie Leaving Neverland, także uważa, że małżeństwo było jedynie próbą ratowania wizerunku. Miał to usłyszeć od samego Jacksona. Sama Lisa na razie nie skomentowała doniesień.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

pracownik
instagram.com/celebbelle

Pokojówka Michaela Jacksona zdradziła szczegóły dotyczące jego małżeństwa.

pracownik
instagram.com/lisa_mariepresley

Lisa Presley na razie milczy w sprawie najnowszych doniesień.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Chłopak wręczył jej liścik przy zerwaniu. Jego treść bardzo ją zaskoczyła
  2. Tamka 38 – nowy lokal w Warszawie! Instagramowe wnętrza i aż 36 rodzajów ginu
  3. Brwi tych kobiet pokazują, jak ważna jest odpowiednia regulacja. Straciły przez nie cały urok
  4. Dagmara z Królowych Życia pochwaliła się swoją nową dietą. Chudnie z dnia na dzień
  5. 30 lat różnicy to dużo? Między Wiktorią a partnerem Tadeuszem jest więcej i nikt w jej szkole o tym nie wie

Źródła: The Sun, pomponik.pl, viva.pl, kobieta.wp.pl

Poprzedni artykułPies został ranny w pożarze. Teraz pomaga innym w zmierzeniu się z traumą
Następny artykułSeriale o tematyce LGBT. 10 najlepszych produkcji, które warto znać
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.