Kasia Cichopek już od lat jest jedną z czołowych gwiazd stacji TVP. Okazuje się, że dzięki współpracy z telewizją publiczną zarabia bardzo dobre pieniądze. Jeden z pracowników Kurskiego zdradził, jakie kwoty trafiają na jej konto.

Kasia Cichopek pojawia się na ekranach naszych telewizorów już od lat. Swoją karierę rozpoczynała w 2000 roku rolą Kingi Zduńskiej w serialu „M jak miłość”. Gwiazda do tej pory pojawia się w danej produkcji, a ponadto prowadzi program „Pytanie na śniadanie” i nawiązuje liczne współprace w mediach społecznościowych. Wszystko to przynosi jej niemałe pieniądze.

Kasia Cichopek w TVP

Chociaż coraz więcej gwiazd odwraca się od telewizji Jacka Kurskiego, to wielu celebrytów wciąż pokazuje się w stacji TVP i angażuje w organizowane przez nią wydarzenia. Należy do nich m.in. Kasia Cichopek, która w ostatnim czasie coraz częściej pokazuje się na naszych ekranach.

Jeszcze do niedawna celebrytkę można było oglądać na TVP 2 tylko w serialu „M jak miłość”. Jednak w 2020 przyjęła również rolę współprowadzącej program „Pytanie na śniadanie”. Jeden z pracowników stacji postanowił zdradzić, jak dużo zarabia Kasia Cichopek.

Pracownik TVP zdradził ile zarabia Kasia Cichopek

Dużo mówi się o kwotach, jakie trafiają na konta osób zatrudnionych w stacji TVP. Jeden z pracowników Kurskiego postanowił zdradzić portalowi „Plotek”, ile za występy w telewizji dostaje sama Kasia Cichopek. Pod uwagę wziął również jej współprace na Instagramie.

– Kasia przeżywa teraz ponownie swój czas. W „M jak miłość” ma więcej dni zdjęciowych: od pięciu do siedmiu dni na stałe, a czasami nawet dziesięć, więc zarabia 14-28 tysięcy złotych za serial. Honorarium za dzień zdjęciowy to 2800 zł. Do tego 30 tysięcy złotych w „Pytaniu na śniadanie” i od 20 do 40 tysięcy na Instagramie. Prowadzi też firmę biżuteryjną pod własną marką. Radzi sobie więc bardzo dobrze po rozwodzie. Jest niezależna finansowo, może często wyjeżdżać na wakacje z dziećmi — czytamy.

Po zsumowaniu okazuje się, że Cichopek zarabia miesięcznie minimum 84 tys. zł. Zatem pomimo rozwodu z Marcinem Hakielem, gwiazda finansowo nie ma na co narzekać.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Rolnik szuka żony”: Wielkie zaskoczenie w nowym sezonie. Widzowie zaniemówili na widok Kasi i Klaudii
  2. Co się dzieje u Lewandowskich? Robert i Ania nie spędzają świąt razem, znamy powód rozłąki
  3. Marcin Hakiel woła o pomoc? Fani porażeni w Wielkanoc, wszyscy są pewni jednego

Źródło: o2.pl