Pracownik firmy McDonald’s postanowił pokazać, jak przygotowuje burgera. Mężczyzna nagrał końcowy etap przygotowań, ukazując, co znajduje się w kanapce. Oczom internautów ukazało się nadgryzione mięso, które zostało zapakowane w standardowy sposób. Wszystko zostało nagrane i opublikowane na platformie Tik Tok.  

Nagranie, które zostało opublikowane na Tik Toku jednego z pracowników sieci McDonald’s może wywołać ciarki na całym ciele. Szczególnie w okolicznościach, które obecnie nam towarzyszą. Mężczyzna pokazał, jak przygotowuje burgera, do którego włożył nadgryzione mięso. 

Pracownik firmy McDonald’s pokazał, jak przygotowuje burgera

Sieć restauracji McDonald’s jest jedną z najpopularniejszych na całym świecie. Chyba każdy z nas chociaż raz w życiu słyszał o tym miejscu, które cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Pracownik wspomnianej restauracji postanowił pokazać, jak przygotowuje kanapkę, a dokładnie ostatni etap, jakim jest pakowanie. 

Na nagraniu widać, jak pracownik odsłania wierzchnią część bułki i pokazuje nadgryzione mięso, po czym z powrotem zamyka kanapkę i zawija w papier tak, jak zwykle. 

Do wideo dołączony jest podpis:

 –Trochę zgłodnieliśmy.

Firma zareagowała 

Nagranie bardzo szybko zyskało popularność w sieci i zostało obejrzane przez setki tysięcy użytkowników. Niektóre osoby mogły odnieść wrażenie, że właśnie takie kanapki trafiają do klientów. 

Owy pracownik wytłumaczył, że wideo było jedynie żartem, a kanapka nie trafiła do żadnego klienta. To nie powstrzymało jednak firmę przed wydanie komunikatu w tej sprawie. 

-Przygotowywanie posiłków pokazane na tych filmach nie spełnia rygorystycznych standardów jakości i bezpieczeństwa żywności, które stosujemy, badamy więc sprawę – przekazała firma McDonald’s dla Daily Dot.

W dalszej części komunikatu zapewniła, że zależy im przede wszystkim na najwyższej jakości produktach i fachowej obsłudze. 

Co sądzicie o tym nagraniu? 

Zobacz wideo: 

@mikky.d0#mcdonalds #love#mcdouble

♬ Spongebob – Dante9k

Artykuły polecane przed redakcję Lelum: 

Źródło: Tik Tok 

 

 

 

 

Poprzedni artykułBeata Kozidrak żegna Krzysztofa Krawczyka. „Płaczę i żałuję”
Następny artykułAdoptowane córki Krzysztofa Krawczyka na pogrzebie uczciły jego pamięć w szczególny sposób
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.