Premier jest przygotowany na wszystko. Właśnie podano informację na temat wydarzenia, które rozpocznie się już dziś o godzinie 20:00. Wszyscy Polacy mogą brać udział, wielu z nas oczekuje z niecierpliwością słów Mateusza Morawieckiego. 

Mateusz Morawiecki dziś podczas konferencji prasowej ogłosił listę nowych obostrzeń, które zmienią naszą codzienność jak na razie do 29 listopada. Premier zapowiedział jednak, że to nie wszystko. Czeka nas jeszcze jedno wydarzenie, które będzie miało miejsce dzisiaj wieczorem.

Premier Mateusz Morawiecki – wystąpienie dziś wieczorem

Dzisiejsza konferencja prasowa zaskoczyła wszystkich Polaków. Od soboty obowiązują nas nowe przepisy, a obostrzenia zostały znacznie zaostrzone. Ta decyzja rządu nie spodobała się wielu Polakom.

Mateusz Morawiecki w związku z tym postanowił porozmawiać z Polakami na temat nowej rzeczywistości, a także odnieść się do bieżących wydarzeń w kraju. Dodatkowo premier zapewnił, że opowie o strategii Polski na najbliższe miesiące.

Ogłoszono więc, że dziś o godzinie 20:00 odbędzie się Q&A z premierem na żywo, podczas którego Polacy będą mogli zadać pytania dotyczące aktualnych restrykcji:

-Szanowni Państwo! Z pewnością macie do mnie wiele pytań związanych z epidemią i planami walki z nią oraz strategią rządu na najbliższe miesiące. Chciałbym rozwiać wątpliwości i sprostować fake newsy ostatnich tygodni – wyjaśnił Mateusz Morawiecki na swoim profilu na Facebooku. 

  1. Kiedy całkowity lockdown Polski? Adam Niedzielski zabrał głos i podał ważną granicę
  2. Pilne: Morawiecki na żywo powiedział, co z Sylwestrem. Odpowiedź zaskoczyła wszystkich obecnych
  3. Niewiarygodne, kto na pogrzebie Dariusza Gnatowskiego zabrał głos: „Przepraszam za to, co powiem”

Adam Niedzielski będzie odpowiadał z premierem

Oprócz Mateusza Morawieckiego odpowiedzi na pytania zadawane przez internautów będzie także udzielał Adam Niedzielski:

-Zapraszam na sesję pytań i odpowiedzi na żywo dziś na Facebooku. Razem ze mną na pytania będzie odpowiadał szef Ministerstwa Zdrowia – minister Adam Niedzielski. Pytania można zadawać w komentarzach pod tym postem – jak zwykle postaramy się odpowiedzieć na jak najwięcej z nich – wyjaśnia premier w poście. 

Decyzja premiera o dokładnym wyjaśnieniu strategii rządu nie zaskakuje. Dziś premier ogłosił bardzo ostre zaostrzenie obostrzeń, właściwie znajdujemy się na granicy drugiego lockdownu, jak na razie bowiem powstrzymano się od ograniczania możliwości przemieszczania się w przestrzeni publicznej.

Premier jednak dziś nie wykluczył, że takie przepisy zostaną także podjęte. Wszystko będzie jednak zależało od liczby zachorowań: jeśli na 100 tysięcy mieszkańców będzie 75 potwierdzonych przypadków, rząd podejmie kolejne, zaostrzające działania. 

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Szanowni Państwo!
Z pewnością macie do mnie wiele pytań związanych z epidemią i planami walki z nią oraz strategią…

Opublikowany przez Mateusz Morawiecki Środa, 4 listopada 2020

ZOBACZ TEŻ:

  1. Premier podał datę ważnego wydarzenia. Ruszyła kolejna edycja wsparcia finansowego dla miliona Polaków
  2. Martyna Wojciechowska zwiedziła cały świat, ale zachwyciła się 1 miejscem w Polsce. Każdy powinien je zobaczyć
  3. Nieoficjalna informacja. Godzina policyjna między 22-5 zostaje wprowadzona w kolejnym kraju
  4. Nowe obostrzenia dla kierowców samochodów. Premier wydał rozporządzenie
  5. Ministerstwo wprowadza wyjątek. Chodzi o korzystanie z siłowni i basenów
  6. Straty są ogromne, ale ubezpieczeń nie będzie. Znamy ostateczne stanowisko resortu rolnictwa
  7. Najprostszy przepis na chleb z garnka, wymieszaj i piecz. Jeśli narodowa kwarantanna nastanie, nie będziesz musiał iść do piekarni

Źródło: facebook.com

 

Poprzedni artykułCoraz więcej Polaków chce odejść z Kościoła? Mają dość, niewielu wie, co się z tym naprawdę wiąże
Następny artykułGwiazda TVN jest w poważnym stanie. Fani w rozpaczy, jej syn przekazał, jak zostanie pochowana
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl