Premier Mateusz Morawiecki ma już jutro poinformować o szczegółach 4 etapu luzowania obostrzeń. Konferencja planowana na wtorek 26 maja, została przełożona na środę. W programie Wydarzenia i Opinie, Łukasz Schreiber, szef Komitetu Stałego Rady Ministrów przekazał, że jutro dowiemy się również kiedy zostaną otwarte kina i teatry. 

Cała Polska czeka ze zniecierpliwieniem na jutrzejszą decyzję w sprawie 4 etapu luzowania obostrzeń. Już wkrótce będzie wiadomo kiedy po wielu tygodniach zostaną otwarte siłownie, kluby fitness, a także kina i teatry. Decyzja o otwarciu kin i teatrów będzie jutro. Sam na nią trochę czekam. Datę kiedy to nastąpi, jutro poda pan premier – przekazał Łukasz Schreiber, jak podaje polsatnews.pl.

Jutro decyzja w związku z otwarciem kin i teatrów

Już dziś cała Polska miała się dowiedzieć więcej na temat kolejnych kroków w celu odmrażania polskiej gospodarki. Jednak z nieujawnionych przyczyn konferencja Mateusza Morawieckiego i Łukasza Szumowskiego została odwołana. W związku z tym na najnowsze informacje musimy jeszcze trochę zaczekać. 

Wiadomo już jednak, że w środę rano Premier poinformuje nas o dacie otwarcia kin i teatrów, o czym powiadomił Łukasz Schreiber, szef Komitetu Stałego Rady Ministrów, jak podaje polsatnews.pl. 

  1. Były mąż płaci alimenty i doprowadza ją do łez. Wszystko przez tytuły przelewów
  2. W Dzień Matki Oliwia Bieniuk napisała list do swojej nieżyjącej mamy. Anna Przybylska zalałaby się łzami czytając jej słowa
  3. Krzysztof Jackowski zdradził, co czeka Polaków w najbliższych miesiącach. Niestety, nie ma dla nas dobrych wiadomości

4. etap odmrażania gospodarki

Według zapowiedzi 4. etap odmrażania gospodarki będzie wiązał się z poważnymi zmianami. Jak podaje biznes.radiozet.pl, Minister zdrowia nie wyklucza zmian, w kwestii obowiązku noszenia maseczek ochronnych. Być może już wkrótce nie będziemy musieli zakrywać ust oraz nosa w przestrzeniach otwartych. 

Obecnie epidemia koronawirusa w Polsce jest najbardziej odczuwalna na Śląsku. W pozostałych częściach kraju przypadków zakażenia na COVID-19 jest coraz mniej. Natomiast w województwie śląskim chorych wciąż przybywa. Miejmy jednak nadzieję, że już wkrótce i tam sytuacja zostanie opanowana. 

ZOBACZ ZDJĘCIE:

premier
fot. eastnews.pl/Jan Bielecki

Jutro premier powie kiedy zostaną otwarte siłownie, kluby fitness, a także kina i teatry. Dowiemy się też, co z nakazem zakrywania ust i nosa.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zostało już tylko kilka godzin. Za chwilę Szumowski ogłosi na co czekali wszyscy. Co dalej z maseczkami?
  2. Nowa wiadomość z Chin. Chodzi o pochodzenie zakażeń, ujawnili dane
  3. Od teraz obowiązują nowe zasady. ZUS przypomina o nich Polakom, dotyczą wielu z nas
  4. Dramat rodziców na Śląsku. Nie mogą pomóc własnym dzieciom, szpitale rozkładają ręce
  5. Masz wysokie ciśnienie? Szybko wybij szklankę soku, nie uwierzysz z czego
  6. Wyciekło nagranie policji, które nie miało ujrzeć światła dziennego. Sprawą zajmie się prokuratura

Źródło: polsatnews.pl 

Poprzedni artykułPolacy masowo dostają identycznego SMS-a. Musisz uważać, trzeba go natychmiast usunąć
Następny artykułDzień Mamy. 6 najśmieszniejszych memów, które zrozumie każda mama
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.