Premier Mateusz Morawiecki podczas ostatniej konferencji przekazał dobre wieści. Jak podaje biznes.wprost.pl, już od najbliższej soboty będzie można zorganizować ślub i wesele do 150 osób w przestrzeni otwartej. Jednak to nie jedyne zmiany. Zaledwie tydzień później, od 6 czerwca takie imprezy będzie można organizować w obiektach zamkniętych. 

W najbliższym czasie czekają nas wielkie zmiany. Premier Morawiecki oficjalnie potwierdził, że od 30 czerwca ślub i wesele można organizować nawet do 150 osób. Plenerowa impreza jednak nie będzie wyglądała zupełnie normalnie. Uczestnicy będą musieli mieć na sobie maseczki i zachować 2-metrowy dystans. 

Premier potwierdził, ślub i wesele do 150 osób już od soboty 

Podczas ostatniej konferencji, która została przełożona z wtorku na środę 27 maja, premier potwierdził od tygodni wyczekiwaną informację. W związku z 4. etapem luzowania obostrzeń już wkrótce w życie wejdą kolejne zmiany. Od soboty 30 czerwca będzie można zorganizować ślub i wesele do 150 osób. Jednak rodzinna impreza nie będzie wyglądała tak jak zwykle. 

Po pierwsze impreza może być jedynie zorganizowana w przestrzeni otwartej, a uczestnicy niestety będą musieli zaopatrzyć się w maseczki ochronne. Kolejnym ważnym elementem jest dystans, goście w miarę możliwości będą musieli zachować między sobą 2-metrowy odstęp. 

  1. Emerytura gwiazdy „Plebanii” brzmi jak ponury żart. Pandemia tylko wszystko pogorszyła
  2. Właśnie dotarła do nas bardzo smutna wiadomość. Śmierć nadeszła nagle, gwiazda TVP poinformowała o stracie najbliższej osoby
  3. Wielki sekret Jolanty Kwaśniewskiej wyszedł na jaw. „Zawsze byłam nieszczęśliwa”

Kolejne zmiany już od 6 czerwca

Zaledwie tydzień później ślub i wesele będzie można zorganizować do 150 osób w obiektach zamkniętych. Co więcej, jak przekazał podczas ostatniego wystąpienia premier Morawiecki, na rodzinnej imprezie maseczki nie będą obowiązkowe. Ta wiadomość zapewne ucieszy wielu Polaków. 

Ponadto w związku z 4. etapem luzowania obostrzeń, od soboty 30 maja nie musimy już zakrywać ust oraz nosa w przestrzeni otwartej, jeżeli mamy możliwość zachowania 2-metrowego dystansu. Natomiast od 6 czerwca zostaną ponownie otwarte kluby fitness, siłownie, salony masażu oraz kina i teatry. Zapowiadają się wielkie zmiany, które coraz bardziej przybliżają nas do normalności.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

premier
Screen z youtube.com/
Kancelaria Premiera

Premier Morawiecki potwierdził, ślub i wesele do 150 osób możliwe do zorganizowania już od najbliższej soboty. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wybuchło ognisko koronawirusa na Mazowszu. Niepokojące informacje ze szpitala w Radomiu
  2. Gigantyczna szansa dla polskiej granicy. Może mienić wiele
  3. Matka zrobiła własnemu dziecku niewybaczalną rzecz. Maleństwo cudem przeżyło
  4. Młoda dziewczyna kupiła bezdomnemu obiad. Wręczył jej kartkę, przez którą zupełnie ją zatkało
  5. Żona kandydata na prezydenta jest w ciąży. Cudowna wiadomość, tata pęka z dumy
  6. Żółte alarmy w trzech województwach, już się zaczęło. Może być niebezpiecznie, eksperci IMGW ostrzegają

Źródło: biznes.wprost.pl 

Poprzedni artykułUżywasz jednej popularnej przyprawy? Może obciąża wątrobę i nerki
Następny artykułUdała się do salonu piękności. Spojrzała w lustro po wizycie i zamurowało ją, ciężko uwierzyć w nowy wygląd
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.