Prezent dla dziecka bardzo często wywołuje radość nie tylko u niego samego, ale także u nas. Pewna kobieta o nazwisku Courtney Seals postanowiła sprawić taki prezent swojemu synkowi, który pasjonuje się modelarstwem. Wobec tego zakupiła modelinę, jednak zaraz po jej otwarciu wpadła w panikę i zadzwoniła po policję. Wyglądała niczym ludzki organ.

Kobieta postanowiła podzielić się swoją historią w mediach społecznościowych. Podczas rozpakowywania pudełka, w którym znajdował się prezent dla jej dziecka, pojawiły się u niej odruchy wymiotne. W środku miała znajdować się modelina, a wypłynęło z niej coś, co przypomniało ludzki mózg. 

Kobieta sprawiła prezent swojemu dziecku

Courtney Seals mieszka w miasteczku Corinth w stanie Missisipi w USA. Pewnego dnia postanowiła sprawić prezent swojemu synkowi, który bardzo pasjonuje się modelingiem i tego typu sprawami. Wobec tego zakupiła modelinę, która miała zawierać wyjątkowo dobry materiał dla dzieci. 

Okazało się całkowicie inaczej. Kiedy postanowiła otworzyć pudełko z modeliną, jej zawartość przyprawiła kobietę o odruch wymiotny. Ze środka wyleciało coś, co przypominało ludzki mózg i miało nieprzyjemny zapach amoniaku. Przerażona kobieta postanowiła opisać wszystko w mediach społecznościowych.

 To nie modelina dla dzieci. Wygląda bardziej, jak mózg lub inny organ. Może nawet część ciała. Nigdy nie widziałam modeliny, która wyglądałaby podobnie. Szukałam potwierdzenia w sieci, czy przydarzyło się to wcześniej komukolwiek innemu, ale nikt tego nie odnotował. To obrzydliwe i w jakiś sposób traumatyzujące – pisze kobieta na swoim Facebooku.

Nie można się dziwić kobiecie, że zawartość pudełka wywołała w niej prawdziwe obrzydzenie, ponieważ wyglądało to naprawdę paskudnie. Bez chwili zawahania postanowiła sięgnąć po telefon i zawiadomić policję, która po stosunkowo niedługim czasie zjawiła się w jej domu, by wybadać zawartość niefortunnego prezentu.

Policja zbadała zawartość pudełka

Post kobiety momentalnie wzbudził wielką kontrowersję, a także dyskusję w mediach społecznościowych. Opublikowane zdjęcia wyglądają nie tylko paskudnie i obrzydliwie, ale także przerażająco. W komentarzach pod fotografiami pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których internauci wyrażali swoje wątpliwości.

– Nie wierzę w to, że to nie mózg czy inna część ciała. Mam nadzieję, że dobrze zapłacili ci za milczenie, bo nie ma mowy, żeby to nie była jakaś forma tkanki – napisał jeden z nich.

Policja po przybyciu na miejsce stwierdziła, że coś poszło nie tak i nie jest to żadna część ciała. Niemniej jednak kobieta stwierdziła, że woli dmuchać na zimne, jednak żałowała, że tak szybko podjęła decyzję i oceniła zawartość pudełka.

– To była po prostu zła partia, albo początek lub koniec partii i coś poszło nie tak – powiedzieli policjanci po obejrzeniu zabawki. Abstrahując od samej sytuacji, zastanawiasz się, jaki prezent sprawić swojemu dziecku? Zapraszamy >tutaj<.

Trzeba przyznać, że ta historia, jest wyjątkowa. Z uwagi na zbliżające się święta Bożego Narodzenia służymy pomocą w wyborze prezentu dla najbliższych.

Zobacz zdjęcia:

Kobieta sprawiła prezent swojemu dziecku. W środku znajdowało się coś, co przypominało ludzki mózg.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Poprzedni artykułPamiętacie Moksa z filmu „Vabank”? Jacek Chmielnik zginął w tragicznych okolicznościach, wszystko przez kałużę wody
Następny artykuł6 przedmiotów, które powinniśmy czyścić codziennie. Większość z nas nieświadomie naraża swoje zdrowie
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl