Prezent wywołał oburzenie. Teściowa postanowiła zorganizować swojej przyszłej synowej wieczór panieński. Brzmi niewiarygodnie? Takie sytuacje mają jednak miejsce w prawdziwym życiu. Co więcej, od organizatorki imprezy otrzymała nawet pewien drobiazg. Upominek wywołał wiele emocji pośród zaproszonych kobiet. Zastanawiasz się co dać na wieczór panieński? Historia, która przytrafiła się kobiecie, jest najlepszą odpowiedzią.

Przyszła Panna Młoda swoją szokująca historia, postanowiła podzielić się w sieci. Internauci, którzy natrafili na jej wyznanie, nie mogli uwierzyć własnym oczom. Tym razem teściowa posunęła się o jeden krok za daleko. Lawina komentarzy ciągnęła się w nieskończoność, a wieczór, który ta miała zapamiętać do końca życia, okazał się najgorszym w jej życiu. Podobnego upokorzenia nie chciałaby doświadczyć żadna z nas. Wszystko przez skandaliczny prezent.

Teściowa zorganizowała wieczór panieński 

Przyszła panna młoda swoją szokującą historię opisała w serwisie Reddit.com. W związku z tym, że jej wielki dzień zbliżał się wielkimi krokami, najbliższe osoby pragnęły zorganizować jej wieczór panieński. Wśród chętnych nie brakowało również jej mamy oraz przyszłej teściowej

-Nieustannie jest zamieszana w sytuacje, które nie idą po jej myśli i uważa, że to nie fair, a później rozpacza z tego powodu dniami – napisała dziewczyna na temat swojej przyszłej teściowej. 

W dość krótkim czasie okazało się, że mama jej ukochanego, postanowiła na własną rękę zorganizować jej imprezę. Miała być to niespodzianka, którą zapamięta do końca życia. Jak się później okazało, największą sensację wywołał… prezent.

Prezent wywołał oburzenie 

Kiedy pewnego wieczoru zgodnie z obietnicą zjawiła się w rodzinnym domu swojego mężczyzny, doznała prawdziwego szoku. Jego matka urządziła jej imprezę niespodziankę, której ta bardzo chciała uniknąć. Co więcej, motywem przewodnim była… bielizna. Ku jej przerażeniu otrzymała mnóstwo skąpych wdzianek i dodatków, których nigdy nie włożyłaby na siebie. Jednak prezent, który wręczyła jej teściowa… przeszedł najśmielsze oczekiwania wszystkich.

Teściowa wręczyła mi bieliznę, którą sama założyła na własną noc poślubną. Powiedziała, że ten rytuał przyniesie szczęście i pomoże zajść w ciążę – napisała wstrząśnięta kobieta.

Jak sama przyznaje, prezent wywołał oburzenie, a część gości chciała opuścić imprezę.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Teściowa
unsplash.com @zorianast

Teściowa urządziła jej wieczór panieński. 

Teściowa
unsplash.com @mrrrk_smith

Impreza zakończyła się prawdziwym dramatem. 

Teściowa
unsplash.com @shekatherine

Wszystko za sprawą niecodziennego prezentu. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. 13-latek zmarł po lekcji WF-u. Nauczyciel kazał uczniom wykonywać niebezpieczne ćwiczenie
  2. Nie żyje gwiazdor TVP. Był ulubieńcem widzów ”walczył za Polskę na wielu frontach”
  3. Studentka poprosiła ginekologa o jedną rzecz. Odpowiedział: „na kolanach do Częstochowy, grzesznico”
  4. Była partnerka Radosława Majdana jest w ciąży. Znana aktorka zostanie mamą już niebawem
  5. Uczniowie w połowie układu przerwali poloneza, chwilę później zrobili niesamowitą rzecz. Nagranie stało się hitem internetu

Źródło: popularne.pl

Poprzedni artykułTrwałość bez kompromisów, czyli 5 złotych zasad bezpiecznego używania lakierów hybrydowych od marki Kabos
Następny artykułDziś 8. rocznica śmierci Ireny Jarockiej. ”Ona chyba wszystkich kochała”
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.