Prezent, choć nietypowy, pochodził od serca! Od zawsze wiadomo, że ojcowie troszczą się o córki i widzą w nich zawsze małe dziewczynki. Nie lubią, kiedy ich córeczka wzbudza zainteresowanie chłopców. Ten mężczyzna, chcąc odstraszyć niechcianych adoratorów, podarował swojej córce przezabawną rzecz!

Dziewczyna dostała od swojego taty kostium kąpielowy. Niby nic takiego, zwykły prezent. Jednak nie tym razem! Na kostiumie była wielka twarz… jej ojca! Mężczyzna sądził, że żaden chłopak nie będzie chciał rozmawiać z dziewczyną, podczas gdy obserwuje go ogromny nadruk, przedstawiający twarz tatusia. Jednak zatroskany ojciec osiągnął zupełnie przeciwny do zamierzonego efekt. Wszyscy patrzyli tylko na jego córkę!

Nietypowy prezent

Megan Echlin spędzała wakacje w Bułgarii wraz z rodziną. Dziewczyna planowała świetnie się bawić, nic nie mogło zepsuć jej wakacyjnego humoru. W dodatku zaraz po przyjeździe jej mała siostrzenica wręczyła jej prezent. Jednak tym podarkiem okazał się nietypowy kostium kąpielowy od ojca Megan. Jednoczęściowy strój miał ogromny nadruk twarzy mężczyzny.

Ojciec stwierdził, iż to dlatego, że nie chce, aby mężczyźni patrzyli na jego córkę. Prezent był bardzo zaskakujący! Dziewczyna nie wiedziała, co powiedzieć, gdy tylko ujrzała kreatywny podarunek. 

Zupełnie odwrotny efekt

Ojciec zrobił córce taki prezent, żeby mężczyźni na nią nie patrzyli, jednak uzyskał zupełnie odwrotny efekt! Kiedy 26-latka pojawiła się nad basenem w takim stroju, od razu zrobiła furorę. Oczy wszystkich skupione były wyłącznie na niej. Inni obecni na basenie goście – również mężczyźni – patrzyli na niesamowicie żenujący, ale zabawny kostium, jaki miała na sobie.

Wzbudziła powszechne zainteresowanie i rozbawienie, nikt nie mógł oderwać od niej wzroku i przestać się śmiać. Trzeba przyznać, że ojciec z córką mają ze sobą niesamowitą relację! Nie każda dziewczyna zdecydowałaby się założyć taki prezent od taty. Bez wątpienia poczucie humoru 26-latka odziedziczyła po ojcu, ponieważ w ramach rewanżu sprezentowała mu koszulkę, całą zadrukowaną jej twarzą. Oboje podczas wakacji wzbudzili niemałą sensację! 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

prezent
LADbible, ladbible.com

Trzeba przyznać, że ten kostium kąpielowy jest bardzo nietypowy!

prezent
LADbible, ladbible.com

Tak prezentowała się Megan w podarunku od ojca. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. ZUS masowo zabiera zasiłki. Matki pozostają bez środków do życia
  2. Kinga Rusin i Edyta Górniak pogodziły się na dobre? Odpowiedź na pytanie fana wszystko wyjaśnia
  3. Odważna kotka pokazuje, kto tu rządzi. Postanowiła zmierzyć się… z lwicą
  4. Dopiero pogrzeb ujawnił największy sekret zmarłego. Przez 70 lat nikt nie poznał prawdy
  5. Mama zrobiła sobie w kinie zdjęcie z dziećmi. Dopiero później zauważyła szczegół, przez który nie może spać po nocach
  6. Zauważyli dziwny punkcik na policzku 7-miesięcznej córeczki. Lekarz oniemiał, jak odkrył prawdę

Źródło: ladbible.com

Poprzedni artykułMarta Kaczyńska martwi się o Polaków. Ujawniła alarmujące dane, nie jest dobrze
Następny artykuł3 oznaki, że jesteś mądrzejszy niż ci się wydaje. Wiele osób uznaje je za wady
Redaktorka działu lifestyle na Lelum.pl, a prywatnie matka dwóch kotów. Pisanie od najmłodszych lat było jej pasją, którą nadal starać się rozwijać w miarę możliwości. Uwielbia też gotować, eksperymentując z przepisami. Fanka powieści fantasy i spokojnych jesiennych wieczorów przy kubku herbaty.