Prezent na walentynki dla niego. Najlepsze prezenty walentynkowe dla chłopaka nie muszą być nudne i przewidywalne! Bokserki, kolorowe skarpetki czy gry planszowe to norma, do której przyzwyczajeni są nasi mężczyźni. Jednak kluczem do idealnego upominku na tak romantyczne święta są gadżety, które korespondują z charakterem i stylem życia naszej drugiej połówki. Warto się wysilić i wybrać coś, co rzeczywiście będzie idealnym podarunkiem, przydatnym od święta i na co dzień! 

14 lutego zwykle kojarzymy z pocałunkami, romantyczną kolacją lub dobrym filmem. Jednak wiele par decyduje obdarować się tego dnia prezentami, które symbolizują miłość i wierność. Właśnie dla tych osób kierujemy nasz dzisiejszy artykuł, obfitujący w ciekawe propozycje dla naszych ukochanych! Dajcie się zainspirować i pamiętajcie- nie najważniejszy jest drogi prezent, a taki dany od serca. 

Prezent na walentynki dla chłopaka 

Prezent na walentynki dla niego to fraza, która przyprawia cię o ból głowy? Nie panikuj! Choć mężczyźni na co dzień zazwyczaj nie potrzebują skromnych podarków od ukochanych, a otrzymanie kwiatów od kobiety jest dla nich równoznaczne z nie męstwem, warto zastanowić się nad kupnem małego gadżetu. Zaopatrując się w upominki, warto pamiętać o kilku zasadach. Po pierwsze- mężczyźni lubią rzeczy praktyczne. 

Odnośnie do takiego stanu rzeczy, musimy się dobrze zastanowić nad ulubionym zajęciem naszej drugiej połówki. Dlatego twoim wyznacznikiem niech będzie pytanie- Co lubi robić? Czego potrzebuje? Co sprawia mu przyjemność? Sumując wszystkie odpowiedzi na poszczególne pytania stworzysz małą mapę upominkowego zapotrzebowania w męskim wydaniu!

Jaki prezent na walentynki dla chłopaka?  

Jeżeli powoli zaczynasz zastanawiać się nad ulubionymi rzeczami swojego chłopaka, ale dalej nie wiesz, co mogłoby go usatysfakcjonować- mamy dla ciebie garść praktycznych porad. Te prezenty sprowadzają się do tego, że są na tyle uniwersalne, że mogą sprowadzić się również i dla ciebie. Zobaczmy, jakie upominki mogą zostać wręczone 14 lutego:

  • Szczoteczka soniczna– wbrew pozorom otrzymanie takich przyrządów nie oznacza stricte problemów z higiena jamy ustnej. Warto dbać o zdrowie, a pulsacyjno- rotacyjny przyrząd w łazience z pewnością się przyda każdemu mężczyźnie, niezależnie od charakteru czy zainteresowań. Prezent na walentynki dla niego może być jak widać i praktyczny (szczotkę zabierzesz w każdą podróż), przydatny do codziennego stosowania i również dizajnerski.
  • ciekawy breloczekkiedyś kojarzony z dziecięcym wydaniem, dzisiaj jego znaczenie wzrasta wraz z ofertami firm jubilerskich ( W.Kruk, Schubert). Zawieszka do klucza może być zrobiona ze srebra, być wysadzana kamieniami szlachetnymi i mieć niecodzienny wygląd, a przez to być postrzegany jako mini dzieło sztuki. Taki mały upominek będzie mieć dodatkowy plus nie tylko za walory wizualne, ale rzeczywiście pomoże w odnajdywaniu kluczy w odmętach teczki. Oznacza to idealny prezent na walentynki dla niego!
  • kosmetyki do brody– prezent dla niego na walentynki może być świetna okazja do przetestowania środków pielęgnacyjnych do twarzy. Większość mężczyzn obecnie nosi brody, więc warto spróbować zaopatrzyć się w ciekawe balsamy i kremy, które można nabyć w dobrych salonach fryzjerskich. Z polskich produktów możemy polecić Zew, Pan Drwal i Polish Beard.
  • gry planszowe– Świat nie kończy się na Scrabblach, które wszyscy dobrze znamy. Prezent na walentynki dla niego może być polem do popisu dla twojej wyobraźni i znajomości rynku graczy. Okazuje się bowiem, że jest mnóstwo gier planszowych, które mogą stanowić idealny prezent dla niego! Warte wymienienia są, chociażby: Dixit, łamacze szyfrów czy Dylematy. Czym się charakteryzują? Nie sprowadzają się do typowej reakcji rzuć kostką i idź pionkiem bez celu po polu. Wymagają pewnej kondycji umysłowej i sprawdzają naszą wiedzę z różnych dziedzin.

Prezent na walentynki dla męża  

Mąż jest kimś, dla kogo warto poświęcić więcej pieniędzy na upominek. Dlaczego? Szczególnym prezentem przekonasz go o swoim uczuciu wobec niego, a wybór doskonałego umocni jeszcze bardziej waszą wspaniałą relację. Pokuś się o droższy zegarek, ciekawą błyskotkę czy piękną marynarkę, który będzie z radością zakładać. Choć trzymamy się zasady praktycznie i wygodnie, prezent dla niego może być również ekskluzywny. Mąż na pewno się nie obrazi za kaszmirowy sweter w ulubionym bordowym kolorze!

Prezent na walentynki dla niego- sprawdź, co warto kupić na zbliżające się walentynki:

 

 

Prezent na walentynki dla niego
apart.pl 

Prezent na walentynki dla niego to okazja do kupienia ciekawej ozdoby w męskim wydaniu.