Prezydent Andrzej Duda wyjawił ważną tajemnicę dotyczącą pełnionej przez niego funkcji. Podczas rozmowy z obywatelami, która odbyła się pomocą Facebooka, Andrzej Duda odpowiadał na pytania internautów. Podczas transmisji na żywo wyszło na jaw, w jaki sposób głowa państwa spędza wakacje. 

Andrzej Duda przyznał, że odkąd został prezydentem, nie spędził wakacji z rodziną poza granicami państwa. Wyjawił, że każdy urlop spędzał w kraju. Jak się okazało, prezydent ma do dyspozycji rezydencje wypoczynkowe z gabinetem, gdyby w razie potrzeby musiał zasiąść do pracy.

Prezydent wyjawił tajemnicę

Andrzej Duda poinformował, że każde wakacje odkąd został głową państwa, spędza w Polsce. Do tej pory nie było wiadomo, iż prezydent dysponuje specjalną rezydencją wypoczynkową. Sam Andrzej Duda przyznał, że w każdej z takich rezydencji znajduje się gabinet, dlatego może ze spokojem odpoczywać w kraju.

-Odkąd objąłem urząd prezydenta, nigdy nie byłem na wczasach zagranicznych. Każde wakacje spędzałem w Polsce – zaznaczył Andrzej Duda, po czym dodał:

-zawsze jestem w pracy i gotowy do wypełniania obowiązków – zapewnił swoich rozmówców. 

Gabinet w rezydencji wypoczynkowej ma ułatwić szybki powrót do obowiązków, jeśli zaszłaby taka potrzeba. Andrzej Duda przyznał w rozmowie z internautami, że zdecydowanie woli spędzać urlop w Polsce. W razie potrzeby jest na miejscu, by wypełniać swoje obowiązki.

  1. Ile kosztował poród Małgorzaty Rozenek? Za luksusy gwiazda musiała sporo zapłacić, cena zwala z nóg
  2. Cudowne informacje dla grzybiarzy z jednego województwa. Podano, w których lasach niesamowicie sypie grzybami, znamy konkretne miejsca, gigantyczne zbiory gwarantowane
  3. Tragedia w polskim szpitalu, nie żyje nastolatek. Wyskoczył z okna kilkanaście dni po smutnej diagnozie

Andrzej Duda i Agata Duda o wakacjach

Obok Andrzeja Dudy w rozmowie z internautami brała udział także pierwsza dama. Agata Duda przyznała, że także nie była na wakacjach za granicą, odkąd jej mąż pełni funkcję głowy państwa. Wszystko wskazuje jednak na to, że para prezydencka jeszcze długo nie wyjedzie z uwagi na epidemię.

Andrzej Duda i Agata Duda byli ostatni raz na wakacjach za granicą w Toskanii w 2015 roku. Aktualna głowa państwa na razie dużo podróżuje, organizując spotkania wyborcze. Andrzej Duda podczas wywiadu stwierdził, że jeśli nadal pozostanie głową państwa, nie będzie miał w planach żadnych wyjazdów urlopowych za granicę.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

prezydent
Fot. Piotr Molecki/East News. Warszawa, 12.10.2019. Uroczyste powolanie rzadu Mateusz Morawieckiego. N/z: prezydent Andrzej Duda, malzonka prezydenta Agata Kornhauser-Duda

Para prezydencka przyznała, że od początku prezydentury Andrzeja Dudy, nie była na wakacjach za granicą.

ZOBACZ TEŻ:

źródło: pudelek.pl
 
 
 
Poprzedni artykułDawid Narożny posunął się za daleko. Oburzeni fani nie pozostawili na nim suchej nitki
Następny artykułGwiazda „Rodzinki.pl” diametralnie zmieniła fryzurę. Teraz wygląda zupełnie inaczej, nie przypomina dawnej siebie
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.