Prezydent Słowacji być może ma koronawirusa. Media obiegły smutne wieści. Zuzana Czaputova do piątku będzie przebywać w domowej kwarantannie. Jak podaje Super Express, jeden z jej bliskich współpracowników miał kontakt z osobą, która jest chora na COVID-19. Nikt nie sądził, że do tego dojdzie.

Słowacja to jeden z tych krajów, który epidemie koronawirusa przechodzi bardzo łagodnie, dlatego nikt nie sądził, że COVID-19 dotrze do pani Prezydent. Najbliższe dni będą mieć teraz największe znaczenie. 

Prezydent Słowacji na kwarantannie

Słowacja może pochwalić się bardzo małą ilością zakażeń koronawirusem. Od początku wybuchu epidemii koronawirusa liczba osób, u których stwierdzono COVID-19 nie przekroczyła nawet dwóch tysięcy. 

Nikt nie przypuszczał, że wirus może zagrozić samej Pani Prezydent, jednak stało się najgorsze. Zuzana Czaputova do piątku jest poddana obowiązkowej domowej kwarantannie, a wszystko dlatego, że jej współpracownik miał kontakt z zakażonym.  

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

  1. TVP podjęło ostateczną decyzję. Nagle przerwano uwielbiane show, już go więcej nie zobaczymy
  2. Co za widok, do internetu trafiło zdjęcie Gessler bez makijażu w turbanie na głowie. Kompletnie nieumalowana gwiazda „Kuchennych rewolucji” zaskoczyła wszystkich
  3. Dramat turystów ze Śląska. Niewyobrażalne, z czym spotykają się podczas urlopu, przez koronawirusa nie dają im żyć

Smutne statystyki

Nie każdy kraj może pochwalić się tak dobrymi statystykami jak Słowacja. W Polsce liczba zakażanych sięga blisko 32. tysięcy, z czego zmarło 1396 osób. Obywatele naszego kraju mają zatem nieco więcej powodów do zmartwień. 

Całe szczęście są i dobre wieści. Polska zaczyna produkować lek na koronawirusa z osocza ozdrowieńców, który być może będzie już gotowy przed przewidywaną drugą falą epidemii, która ma się pojawić na jesieni. 

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Pani Prezydent Słowacji może mieć koronawirusa. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wiadomości TVP bez skrupułów zmanipulowały jej wypowiedź. Zadziwiające sceny na antenie, jest mocna odpowiedź
  2. Prezydent Sopotu nie wytrzymał. Mówi o turystach ze Śląska
  3. ”Więzień miłości”: wieczorem na oczach widzów TVP rozegrały się dramatyczne sceny. Zehra podjęła ostateczną decyzję
  4. Niezwykle smutne doniesienia. Córka Marty Kaczyńskiej musiała zrezygnować z jednej, ważnej rzeczy
  5. Rewelacyjna oferta na Allegro. Zaoszczędzimy setki złotych, ale trzeba się pospieszyć
  6. Gdy panna młoda weszła do kościoła, starsze osoby prawie zemdlały na jej widok. Niewiele kobiet by się odważyło

Źródło: se.pl

 

Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.