Prezydent to najważniejsza funkcja w państwie, która może marzyć się również Szymonowi Hołowni. Czy gwiazdor będzie kandydował w najbliższych wyborach? Istnieją domysły, że dlatego odszedł z Mam talent. Dziennikarz odniósł się do krążących na ten temat pogłosek. Co powiedział?

Szymonowi Hołowni udało się uzyskać dużą sympatię widzów. Teraz gwiazdor może chcieć przetestować swoją popularność kandydując na prezydenta Polski. Niektórzy uważają, że odszedł z Mam talent, żeby przygotować się do kampanii.

Czy prezydent to funkcją, którą objąć chce Szymon Hołownia?

Od pewnego czasu w mediach pojawiają się doniesienia, że Szymon Hołownia chce wystartować w najbliższych wyborach prezydenckich. Sam zainteresowany milczał aż do, teraz gdy odniósł się do sprawy na Facebooku.

– Dziękuję wszystkim, którzy tak żywo interesują się tym, czy wezmę udział w nadchodzącej kampanii mającej wyłonić spośród nas następnego Prezydenta RP. Bardzo się cieszę i jestem naprawdę poruszony tymi setkami (czy już raczej tysiącami) głosów wsparcia i zachęty, które teraz dostaję, opowieściami o nowej nadziei, którą ten pomysł w wielu miejscach i osobach obudził — napisał Szymon Hołownia.

Wielbiciele prezentera podejrzewali, że odszedł z programu Mam talent, z którym związany był od 12 lat. Szymon Hołownia nie udzielił jednoznacznej odpowiedzi.

– Za pojawiające się też głosy krytyczne też dziękuję — jeśli wykraczają poza hejt, dają do myślenia. Sprawa jest bardzo poważna. Odpowiedzialne podejście do niej wymaga wielu badań, rozmów, namysłu, naprawdę ciężkiej pracy. Wiem i widzę, że wielu kolegów i koleżanek z mediów nie wytrzymuje już ciśnienia, ale proszę o odrobinę cierpliwości — napisał w swoim oświadczeniu gwiazdor.

prezydent
instagram.com/szymon.holownia/

Szymon Hołownia prezydentem?

Szymon Hołownia w razie rozpoczęcia kampanii może się okazać popularnym kandydatem. Prezenter ma duże zaplecze finansowe, popularność, rozpoznawalność i poparcie pozapartyjnych autorytetów. 

Gwiazdor nie potwierdził swojego startu, lecz jego oświadczenie również nie zaprzeczyło prezydenckim ambicjom Szymona Hołowni. W razie startu prezenter wpisywałby się w trend gwiazd telewizji zostających głowami państw wśród Donalda Trumpa i Wołodymyra Zełenskiego.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

prezydent
instagram.com/szymon.holownia/

Czy prezydent to funkcją, którą objąć chce Szymon Hołownia?

prezydent
instagram.com/szymon.holownia/

Gwiazdor odszedł z programu Mam talent

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wrocławskie zoo ratuje gatunek, który niemal w Polsce wyginął. Niezwykle rzadkie zwierzęta trafiły do ogrodu
  2. Jolanta Kwaśniewska wystartuje w wyborach prezydenckich? Znamy oficjalne stanowisko Pierwszej Damy
  3. Uwielbiana aktorka była bita przez męża. „Prawie rozerwało mi gałkę oczną”
  4. Była polską gwiazdą rocka, zmarła na ulicy w drodze na zakupy. Nikt z przechodniów jej nie pomógł
  5. Smutna wiadomość dla fanów „Mam Talent”. Odszedł uwielbiany gwiazdor
  6. Szybki test „diamentowego palca” pokaże, czy chorujesz na nowotwór. Zrobisz go w 2 minuty, a możesz uratować swoje życie

źródło: pudelek.pl, oko.press

Poprzedni artykułRośliny antysmogowe, które oczyszczą powietrze w twoim domu. Najpopularniejsze odmiany
Następny artykułInternauci do dziś spierają się o twarz Agnieszki Radwańskiej. „Co ona ze sobą zrobiła?”
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Skończyła filologię niemiecką i amerykanistykę. Interesuje się życiem gwiazd i historią ruchów lewicowych na świecie. W wolnych chwilach ogląda polskie filmy z lat 60.