Kwiaty, tie-dye, czy zebra… to tylko kilka wzorów, które są hitem tego sezonu! Przedstawiamy nasze ulubione printy na ubraniach, które będą modne tej wiosny.

Zebra

W tym nadruku jest coś klasycznego i szykownego. Ulepsz swój zestaw, dodając odrobinę printu w zebrę do swojej stylizacji, niezależnie od tego, czy w tym wzorze jest para butów, czy elegancka marynarka.

fot. www.instagram.com/gxsia

Szachownica

Nadruk w kratkę składa się tylko z dwóch kolorów i przypomina rzeczywistą szachownicę. Ten wzór jest obecnie wszędzie! Występuje on w wielu łatwych do noszenia formach, od wsuwanych trampek, aż po dwuczęściowe satynowe komplety.

fot. www.instagram.com/n.ann.thrift/

Tie-Dye

Tie-dye to nadal prawdziwy hit. W tym sezonie zdecydowanie możesz sięgać po ten print nie tylko w przypadku dresów. Szukaj go w sukienkach maxi, czy na super modnych apaszkach.

fot. www.instagram.com/thenusastore/

Kwiaty

Ten nadruk nawiązuje do hippisowskich wibracji z lat 60. Kwiaty w tej konkretnej wersji są zwykle znacznie większe niż normalnie i towarzyszą im jeszcze głośniejsze kolory. Jeśli ten trend wydaje się zbyt widoczny, spróbuj stylizować go w bardziej subtelny sposób – wybierając subtelne barwy.

fot. www.instagram.com/beasforgottencloset/

Redaktorka działu SEO w lelum.pl. Specjalistka ds. mody oraz beauty. Posiada szeroką wiedzę, teoretyczną i praktyczną wiedzę w dziedzinie pielęgnacji włosów, twarzy oraz ciała. Od lat pasjonuje się modą oraz pracuje w branży z nią związanej.