PRL był dla niej wyjątkowym czasem. Zaczynała w studenckim kabarecie, a karierę kończyła jako jedna z największych Polskich gwiazd. Z życia publicznego zniknęła nagle w 1999 roku, ale jej historia zachwyca do tej pory. Co dziś dzieje się z Ewą Demarczyk?

Jedna z wielkich gwiazd PRL porzuciła karierę, choć miała przed sobą szansę na jeszcze większą sławę i pieniądze. Fani do chwili obecnej wspominają jej niezapomniane występy i nietuzinkową osobowość. Współpraca z nią nie była łatwa, ale efekty przechodziły najśmielsze oczekiwania.

Gwiazdy PRL: Ewa Demarczyk

Historia Ewy Demarczyk jest pełna niedomówień. Zaczynała w kabarecie Akademii Medycznej w Krakowie, po roku dołączyła do Piwnicy pod Baranami, a już dwa lata później stanęła na scenie w Opolu. Za swój występ dostała nagrodę i okrzyknięto ją polską Edith Piaf. Była bardzo wymagająca – scena, podobnie jak fortepiany, zawsze musiała być czarna, a muzycy pozostawali w jej cieniu. Nie wybaczała błędów. Jej życie prywatne było owiane tajemnicą, jednak wiadomo, że miała za sobą dwa nieudane małżeństwa.

Kiedy władze Krakowa powołały Państwowy Teatr Muzyki i Poezji, to znana piosenkarka miała go poprowadzić. Niestety, nie wszystko szło po jej myśli, pojawiły się problemy finansowe. Pomimo propozycji Ewa Demarczyk nie chciała występować w telewizji. Jako perfekcjonistka czuła, że poniosła porażkę. Ostatni koncert Ewy Demarczuk odbył się 8 listopada 1999 roku w Teatrze Wielkim w Poznaniu. Po wielu owacjach rozwiązała swój zespół i zniknęła ze sceny.

Co dziś robi Ewa Demarczyk?

Ewa Demarczyk nie utrzymuje kontaktu z dawnymi znajomymi, fani nie mają okazji, aby gdziekolwiek ją zobaczyć. Piosenkarka ma wielki dom w Wieliczce i 100-metrowe mieszkanie w Krakowie, jednak nigdy tam nie bywa. To, czym się dziś zajmuje, jest wielką tajemnicą.

Zapewniam, że Ewa Demarczyk nie zaginęła. Tylko to, gdzie przebywa i co robi, jest jej prywatną sprawą – powiedział jej asystent Paweł Rynkiewicz, pisze pomponik.pl.

Jak pisze pomponik.pl, Ewa Demarczyk nie ma kontaktu nawet ze swoją siostrą Lucyną. Dawna gwiazda nie udziela wywiadów, nie przyjmuje zaproszeń do telewizji i nie komentuje doniesień na swój temat, które od czasu do czasu pojawiają się w mediach.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

prl
pl.wikipedia.org

Ewa Demarczyk była wielką gwiazdą PRL.

prl
fot. screen YouTube James Soweto

Na jej koncertach zawsze pojawiały się tłumy.

prl
fot. screen YouTube Jan Radek

Po 2000 roku zupełnie wycofała się z życia publicznego.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pacjentka przeżyła koszmar na jednym z warszawskich SOR-ów.
    „Klęczałam na korytarzu z bólu. Nikt z personelu w ogóle się tym nie
    przejął”W telewizji pokochały go miliony, nie żyje kultowy aktor. Pokonał go nowotwór
  2. Takiej promocji w Rossmannie jeszcze nie było. Dwa produkty za darmo
  3. Anna Mucha ma rude włosy! Aktorka postanowiła na płomienny kolor i wygląda fantastycznie
  4. Babcia? Nie, to bardzo młoda kobieta. Wszystko przez jedną rzecz, którą robi
  5. „Szwagierka ma czwórkę dzieci i żyje z 500 +. Siedzi na kanapie, wydaje pieniądze i nawet nie dba o dom”
  6. Bardzo smutne informacje o Andrzeju Grabowskim. Współczujemy
Poprzedni artykułToiToi stał się jego domem. Wszyscy go wyśmiewali, dopóki nie zobaczyli, jak się urządził
Następny artykułNiemowlę spało, a szczeniak uważnie je obserwował. W pewnym momencie pies ruszył w kierunku dziecka, finał był do przewidzenia
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.