Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Problemy w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Napłynęły wieści o relacjach księżnej Kate i Meghan Markle
Kamil Olek
Kamil Olek 06.10.2021 10:17

Problemy w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Napłynęły wieści o relacjach księżnej Kate i Meghan Markle

To, że księżna Sussexu Meghan — żona brata następcy tronu, Harry’ego — nie należy do grona ulubionych członkiń brytyjskiej rodziny królewieckiej, wiadomo nie od dziś. Sytuacja znacznie pogorszyła się po głośnym wywiadzie, udzielonym przez parę Oprah Winfrey. Mimo że od tamtej pory w londyńskiej Tamizie upłynęło już sporo wody, niektórzy wciąż nie mogą wybaczyć byłej pannie Markle „celebryckich” poczynań.

Jedną z tych osób jest przyszła królowa Wielkiej Brytanii — Kate, żona drugiego w kolejce do tronu Williama. Mimo że w ostatnim czasie panie miały zakopać wojenny topór (szwagierki mają bowiem pracować wspólnie nad filmem, opowiadającym o charytatywnych działaniach księżnej Cambridge), sytuacja nie zawsze wyglądała tak kolorowo.

Meghan i Kate — czy konfliktu w rodzinie królewskiej można było uniknąć?

Kate Middleton — Brytyjka z urodzenia i absolwentka najlepszych szkół — wżeniła się w Windsorów w 2013 roku. Jej ślub z Williamem (mającym być przyszłym królem mieszkańców Wysp) transmitowały zaś media całego świata. Po kilku latach medialną uwagę — przysługującą długo przyszłej monarchini — skradła jednak wybranka młodszego brata jej męża, Meghan Markle — Amerykanka, rozwódka i, kończąca powoli karierę, aktorka. Relacja pań nie mogła rozpocząć się więc dobrze.

Teraz dowiadujemy się, że wcześniej domniemania mają wiele wspólnego z prawdą – Meghan i Kate od początku miały się bowiem nie dogadywać.

– Meghan zwierzyła się wielu swoim przyjaciołom, że ma nadzieję, że Kate pomoże jej przystosować się do królewskiego życia, ale pierwsze problemy zaczęły pojawiać się dość wcześnie – powiedziała w programie „Meghan at 40: The Climb to Power” Emily Andrews, specjalistka od brytyjskiej rodziny królewskiej.

Dodała również kilka słów na temat odczuć żony księcia Harry’ego.

– Meghan czuła się nieco odtrącona. Nie jestem pewna, czy Kate kiedykolwiek zdawała sobie z tego sprawę – stwierdziła.

Uzupełniła też wypowiedź powątpiewaniem w możliwość jakiegokolwiek pogodzenia się Kate i Meghan.

Źródło: Plotek

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Obudziła się w nocy i usłyszała sapanie męża. Kiedy odkryła co się dzieje, przeżyła wstrząs
2. Polsat nagle przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje ceniony Polak. „Nie możemy w to uwierzyć”
3. Na zdjęciu ukryta jest panda. Tylko 5% osób jest w stanie odnaleźć zwierzę