Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Produkcja „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zamieściła niespotykany komunikat. Gąsowski i Dowbor pojawili się z kwiatami
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 08.03.2022 16:03

Produkcja „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zamieściła niespotykany komunikat. Gąsowski i Dowbor pojawili się z kwiatami

Twoja Twarz Brzmi Znajomo
fot. kadr z programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Niespodziewany komunikat od gwiazd „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Pojawiło się nagranie, a na nim Piotr Gąsowski, Maciej Dowbor, Patryk Cebulski, Maciej Radel i Danzel. Panowie mieli ważną wiadomość do przekazania.

Obecny, 16. już sezon „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” od samego początku obfituje w wielkie emocje. Przede wszystkim ze względu na obecność przedstawicieli młodego pokolenia artystów. Na scenie mogliśmy zobaczyć nie tylko nastoletnią wokalistkę Viki Gabor, ale i Patryka Cebulskiego.

To właśnie 24-letni aktor zwyciężył w pierwszym starciu i zdobył serca widzów, choć walka pomiędzy nim a popularnym piosenkarzem Danzelem była bardzo wyrównana.

Panowie z „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” przekazali ważną wiadomość

Nie jest tajemnicą, że jednym z ulubionych momentów wśród widzów jest ten, kiedy uczestniczka wciela się w męskiego wokalistę i na odwrót. Stanowi to nie lada wyzwanie, zarówno dla charakteryzatorów, jak i samych gwiazd, które muszą jak najlepiej dostosować się do skali i brzmienia pierwowzoru.

Wspominając najwspanialsze tego typu kreacje nie można nie wspomnieć o postaci Raffaelli Carra doskonale odegranej przez Roberta Janowskiego, zwycięzcę poprzedniej edycji. Znacznie wcześniej furorę zrobił także Adam Strycharczuk, podbijając serca jurorów, jako Violetta Villas.

Z drugiej strony nie można zapomnieć o Agnieszce Włodarczyk, która z wyczuciem wcieliła się w Michaela Jacksona, czy fantastycznej Viki Gabor, która w ostatnim odcinku zmierzyła się z kostiumem i głosem The Weekend.

Po programie wszystko wróciło na swoje miejsca. Uczestnicy i uczestniczki przygotowują się do kolejnych ról. Tymczasem na Instagramie zawitał nowy materiał, a w nim niespodziewany komunikat od gospodarzy i męskiej części uczestników „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Przed kamerami stanęli prowadzący Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor, a także aktorzy Patryk Cebulski i Maciej Radel oraz wokalista Danzel.

Gwiazdy z naręczami kwiatów złożyli wszystkim kobietom życzenia z okazji ich święta.

Bo bez was świat nie byłby taki cudowny — zadeklarował z szerokim uśmiechem Cebulski.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Mało kto wie, dlaczego jej twarz tak się zmieniła. Sędzia Anna Maria Wesołowska miała poważne problemy zdrowotne
  2. Piotr Adamczyk nie ma dzieci. 50-letni aktor z trudem mówi o swojej sytuacji
  3. Marta Manowska pokazała zdjęcie niemowlęcia. „Natura działa. Krąg życia trwa nadal”