Mentorka programu Projekt Lady, Irena Kamińska-Radomska, zostawiła wymowny komentarz pod zdjęciem zwyciężczyni. Patrycja Wieja pozuje na nim bez biustonosza. Zimno. Zrobiliście już coś szalonego w tym roku? – zapytała pod fotografią. Dostała odpowiedź, jakiej nie mogła się spodziewać.

Irena Kamińska-Radomska poczuła się zniesmaczona zdjęciem zamieszczonym przez Patrycję Wieję? Zwyciężczyni Projektu Lady pozowała na śniegu, nie mając na sobie górnych części garderoby.

Gwiazda Projektu Lady bez biustonosza

Patrycja Wieja dużą część swojego czasu poświęca aktywności fizycznej, także zimą. Tym razem postanowiła pochwalić się zdjęciami z popularnego już morsowania. Na kilku fotografiach pokazała się bez biustonosza. Obok tego faktu obojętnie nie mogła przejść mentorka z programu.

Pozwól, że nie zalajkuję – napisała krótko Irena Kamińska-Radomska.

Takiej odpowiedzi Patrycja z pewnością się nie spodziewała, jednak szybko odpisała na komentarz surowej specjalistki od savoir vivre’u:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

– A uwielbiam – napisała równie krótko dołączając serduszko.

Myślicie, że przejęła się opinią dr Ireny? 

Kim jest Patrycja Wieja?

Patrycja Wieja jest zwyciężczynią pierwszej edycji Projektu Lady z 2016 roku. Od tamtej pory aktywnie działa w mediach społecznościowych i skupia się na sporcie, prowadzi nawet swój biznes. 

Nie byłam grzeczną dziewczynką, zdarzało mi się nawet być usuniętą ze szkoły sportowej. Nie będę ukrywać. Gdzieś tam skręcałam nie w tę drogę, w którą trzeba było iść. Postanowiłam wtedy wysłać zgłoszenie i to był strzał w 10 – mówiła o sobie w Dzień Dobry TVN.

Po zakończeniu programu Patrycja zaczęła czytać książki motywacyjne i inspirować się ludźmi, którzy odnieśli sukces. Niedługo później sama zajęła się namawianiem kobiet do zmiany stylu życia.

Mama powiedziała do mnie: ,,Patrycja, jak ty ciężko pracujesz. Jeździsz do Warszawy i z powrotem na jakieś zajęcia„. Powiedziałam jej:,,Ja ciężko pracuję!? Ty wychowałaś trójkę dzieci sama, To Ty ciężko pracowałaś, nie ja – mówiła w DDTVN.

Obecnie zwyciężczyni Projektu Lady prowadzi treningi personalne i treningi z jumping fitnessu, od niedawna ćwiczy także MMA.

Jeśli jesteście ciekawi, jak kiedyś wyglądała Irena Kamińska-Radomska, zobaczcie zdjęcia >tutaj<.

Zobacz zdjęcie:

projekt lady
instagram.com/patrycjawiejaa

Mentorka Irena nie była zadowolona ze zdjęcia Patrycji.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Patrycja Wieja – official (@patrycjawiejaa)

Zwyciężczyni Projektu Lady skupia się na aktywności fizycznej. 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

 

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.