Projekt Lady: jedna z uczestniczek ma za sobą bardzo trudne przeżycia. Wylądowała w szpitalu psychiatrycznym! Nie udźwignęła ogromnej popularności, jaka spadła na nią po zakończeniu reality show? A może wręcz przeciwnie – to powrót do szarej rzeczywistości okazał się zbyt trudny? Sprawę opisał pudelek.pl

Dla jednych uczestniczek kultowego już reality show Projekt Lady udział w programie stał się szansą na zrobienie wymarzonej kariery w show-biznesie. Dla innych – ciekawą przygodą i okazją, by zmienić się na lepsze. Niestety, jedna z bohaterek programu TVN po powrocie do domu najwyraźniej nie uporała się z blaskami i cieniami nagłej sławy. Niezbędna okazała się pomoc specjalistów. Co na ten temat sądzi sama bohaterka tragicznych wydarzeń? Sprawdzamy na pudelek.pl

Projekt Lady: Agata Szostek chciała się zabić?

Jak informuje pudelek.pl, Agata Szostek – uczestniczka pierwszego sezonu – niestety nie zdołała zbyt długo wytrwać w przestrzeganiu zasad, które przekazały jej mentorki Projekt Lady. Młoda kobieta po powrocie z programu znowu zaczęła spędzać zbyt wiele czasu na suto zakrapianych imprezach. 

Intensywny tryb życia okazał się tragiczny w skutkach dla stanu fizycznego i psychicznego Agaty Szostek. Ze słów uczestniczki można wywnioskować, że do jej problemów osobistych doszło także ciężkie rozstanie. Agata próbowała topić smutki w alkoholu, rzecz jasna bezskutecznie. Ostatecznie młoda kobieta wpadła w taki dół psychiczny, że niezbędna okazała się pomoc specjalistów. Trafiła do szpitala psychiatrycznego. Jak wspomina tamten okres?

– Byłam w szpitalu psychiatrycznym. Chciałam popełnić samobójstwo. Tak bardzo przeżyłam to rozstanie. Sama chciałam tam pójść. Błagałam moją mamę, aby mnie tam zabrała. Po trzech dniach upijania się do nieprzytomności powiedziałam, że nie wytrzymam. Trzy dni piłam. Nic nie jadłam – czytamy na pudelek.pl.

Ostatecznie Agata Szostek spędziła w szpitalu aż tydzień, dopóki nie wyszła na własne żądanie. Czy lekarzom udało się przekonać uczestniczkę programu TVN, by zmieniła swoje zgubne nawyki?

Co robi Agata Szostek z Projekt Lady?

Niestety, nawet pobyt w szpitalu psychiatrycznym nie sprawił, że Agata Szostek zaczęła bardziej dbać o swoje zdrowie. Chociaż przez cały pobyt w szpitalu uczestniczka programu TVN przyjmowała silne leki, po wyjściu z placówki wróciła do imprezowania.

Przełom w życiu Agaty Szostek nastąpił dopiero pół roku temu. Uczestniczka Projekt Lady zrozumiała, że musi zmienić swoje życie, bo inaczej prędzej czy później znowu trafi do szpitala. Jak powiedziała:

– Dużo już straciłam i chcę żyć inaczej – cytuje Szostek pudelek.pl

Trzymamy kciuki, by Agata Szostek wytrwała w swoim postanowieniu! 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

projekt lady
fot. instagram.com @szostek_agata

Agata Szostek z Projekt Lady wyznała, że chciała popełnić samobójstwo.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułDorota Wellman o show-biznesie: „Zawiodłam się zarówno na ludziach, jak i na pracy”
Następny artykułKarolina Gorczyca została pobita? Pokazała niepokojące zdjęcie
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.