Projekt Lady: czy w ostatnim odcinku reality-show TVN doszło do zaniedbania praw zwierząt? Podczas najnowszego odcinka programu do zadania dla uczestniczek użyto żywych zwierząt, zamkniętych w ciasnych, ciemnych pudełkach. Podobno jedno z nich nich miało nie przeżyć. Widzowie telewizyjnego show są oburzeni. W rozmowie z Pudelkiem sprawę skomentowała jedna z mentorek: Tatiana Mindewicz-Puacz. 

Projekt Lady to hit stacji TVN, który już czwarte lato z rzędu zbiera przed telewizorami tysiące widzów. W programie kilkanaście niepokornych dziewcząt przechodzi spektakularną metamorfozę, aby stać się damami. Wiele kontrowersji wzbudził najnowszy odcinek, podczas którego użyto żywych zwierząt. Podobno jedno ze zwierząt miało nie przeżyć nagrania. Stacja nie skomentowała jeszcze sprawy, jednak głos zabrała jedna z mentorek programu. 

Projekt Lady: doszło do zaniedbania praw zwierząt?

Najnowszy odcinek programu Projekt Lady wzbudził wiele kontrowersji wśród widzów, a także internautów i to nie ze względu na zachowanie uczestniczek, a jedno z zadań, jakie musiały wykonać. Podczas konkurencji pokonywania strachu przyszłe damy miały wkładać ręce do pudełek – w niektórych z nich były żywe zwierzęta. Właśnie to zadanie wzburzyło internautów, którzy na profilach programu Projekt Lady w mediach społecznościowych zaznaczyli, że zwierzęta były narażone na duży stres, a także nie miały zapewnionych odpowiednich warunków (ich pudełka były pełne odchodów)

– Może sami wejdziecie do pudełek, żeby inni was dotykali  kto w ogóle pozwolił na wykorzystywanie zwierząt i narażenie ich na niepotrzebny stres ŻENADA – pisali w komentarzach internauci. 

Według doniesień portalu plotek.pl jeden z internautów był podczas nagrania programu i zaznaczył, że świnka morska nie przeżyła eksperymentu. 

– Osoba pracująca na planie tego odcinka potwierdziła, że świnka zmarła z wyziębienia, bo na planie była klimatyzacja. Dramat. TVN powinien podnieść konsekwencje tego, co się stało – czytamy na plotek.pl.

Komentarz Tatiany Mindewicz-Puacz

Portal plotek.pl chciał skontaktować się ze stacja TVN, aby uzyskać ich komentarz w sprawie, jednak nie udało im się otrzymać żadnej informacji. Jednak w rozmowie z Pudelkiem, mentorka Projekt Lady: Tatiana Mindewicz-Puacz skomentowała całą sprawę. 

– Zwierzęta na planie mają czasem lepszą opiekę niż ludzie i wszyscy dbają o ich komfort. Czuwają nad tym właściciele zwierzaków i fachowcy – wyznała mentorka.

Jak wy oceniacie tę sytuację? Będziecie nadal oglądać Projekt Lady? 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Projekt Lady
instagram.com/projekt.lady.tvn

Najnowszy odcinek Projekt Lady wzbudził wiele emocji.

Projekt Lady
instagram.com/projekt.lady.tvn

Widzowie zarzucają produkcji znęcanie się nad zwierzętami.

Projekt Lady
instagram.com/projekt.lady.tvn

Głos zabrała Tatiana Mindewicz-Puacz.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Natalia Klimas w ogniu krytyki! „Musiała wywalić brzuch, słabe” Gwiazda ostro odpowiedziała
  2. Aleksandra Kwaśniewska dostawała anonimy z pogróżkami. „Były tam teksty typu: twój ojciec jest mordercą”
  3. Córka Katarzyny Dowbor jest już dorosłą kobietą! Gwiazda urodziła ją, gdy miała 40 lat
  4. Ewa Chodakowska w żałobie. Bliska jej osoba zginęła w tragicznym wypadku motocyklowym
  5. Magda Steczkowska, siostra Justyny Steczkowskiej, przeszła metamorfozę! Zdecydowała się na odważną zmianę

 

źródło: plotek.pl