Promocja Rossmann 2019 -55% to idealny czas na wypełnienie swojej domowej łazienki w najróżniejsze produkty świetnej jakości! W akcji biorą udział zarówno polskie, jak i topowe zagraniczne marki, dlatego możesz spodziewać się swoich ulubionych kosmetyków w rozsądnych cenach. Co kupić na promocji w Rossmannie? Zobaczmy! 

Drogerie Rossmann nie zwalniają tempa, a swoich klientów uszczęśliwiają kolejną już obniżką cen na wybrane produkty! Jesteś ciekawa, czy wśród wyróżnionych znajdą się twoje ulubione kremy i szampony?

Promocja Rossmann 2019: do kiedy trwa? 

Promocja Rossmann 2019 trwa od 16 do 20 kwietnia 2019, co oznacza, że masz jeszcze kilka dni na wypełnienie swoich łazienkowych półek produktami z oferty drogerii! Sklepy w całej Polsce oferują obniżone produkty kosmetyczne dla dwóch grup klientów: najwcześniej, czyli od 16 kwietnia wprowadza swoją ofertę promocyjną dla VIP-ów, którzy mogą pochwalić się członkostwem w klubie Rossmanna. Dla innych promocja rozpocznie się kilka dni później – 19.04. 

Promocja Rossmann 2019: jakie są zasady?  

Aby móc skorzystać z rabatu, należy kupić trzy produkty różnych brandów, które są objęte promocją -55%. Z samej obniżki można skorzystać zaledwie trzy razy, dlatego dobrze zastanów się, co chciałabyś zakupić! Do wyboru masz następujące kosmetyki: tusze do rzęs, konturówki, szampony, kremy pod oczy, bronzery, czy błyszczyki. Marki biorące udział w promocji to m.in.: Bielenda, Nature Box, Neutrogena, AA czy Schwarzkopf.

Rabat -55% niestety nie łączy się w żaden sposób z innymi promocjami sklepu! Sama promocja na kosmetyki do makijażu potrwa do wyczerpania zapasów, czyli ok. dwa tygodnie. Życzymy ci udanych zakupów!

ZOBACZ ZDJĘCIA:  

promocja Rossmann 2019
Fot.: rossmann.pl

Promocja Rossmann 2019 to produkty o obniżonej cenie od 16 kwietnia 2019 roku! Możesz na niej zdobyć taki krem pod oczy Bielendy, który kosztuje obecnie 15,99 zł! 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułSiostra Anny Przybylskiej była z nią przez całą chorobę. Kim jest Agnieszka Kubera?
Następny artykułMałgorzata Rozenek znów w ogniu krytyki! Celowo prowokuje?
Redaktor działu lifestyle w lelum.pl Absolwentka Integracji Europejskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Mieszkała w Stanach Zjednoczonych i Austrii, które zainspirowały ją do odkrywania uroków stosunków międzynarodowych. Interesuje się szeroko rozumianą kulturą, społeczeństwem i dyplomacją. W czasie wolnym ogląda filmy psychologiczne, czyta książki i głaszcze koty.