Promocja Rossmann – tylko teraz członkowie Klubu Rossmann mogą skorzystać z wielkich obniżek! Jakie kosmetyki możemy kupić w niższej cenie? Dzięki rabatowi możemy kupić drugi produkt 50% taniej! Lista przecenionych produktów jest naprawdę imponująca.

Jaka promocja obowiązuje obecnie w największej sieci drogerii w Polsce? Fani okazji będą naprawdę zachwyceni: rabaty sięgają aż do 50%! Członkowie Klubu Rossmann mogą skorzystać z wyjątkowej promocji – wybrane kategorie produktów są objęte obniżkami. Sprawdź, jak skorzystać z rabatu!

Promocja Rossmann – drugi produkt 50% taniej

Jakie są warunki skorzystania z promocji? Przede wszystkim trzeba należeć do Klubu Rossmann – do tego wystarczy smartfon i szybka rejestracja. Dzięki członkostwu w klubie możemy mieć stały dostęp do różnych promocji, kuponów rabatowych i innych okazji. Tym razem Rossmann oferuje nam aż cztery kupony – do wykorzystania przez najbliższe 8 dni. Jakie kategorie produktów obejmuje promocja?  Pierwsza z nich to dezodoranty w sprayu i żele pod prysznic, druga to systemy wybielające i pasty do zębów, trzecia maski i kremy do dłoni, a czwarta pianki i lakiery do włosów.

Jak działa promocja w Rossmannie?

Co zrobić, by otrzymać drugi kosmetyk z wybranej kategorii 50% taniej? Promocja obejmuje tylko wybrane grupy produktów, które nie łączą się ze sobą. Jeżeli więc interesują cię dezodoranty i żele, musisz wybrać jeden żel pod prysznic i jeden dezodorant w sprayu. Tańszy produkt zostanie policzony 50% taniej! To samo dotyczy wszystkich innych kategorii. Każdego kuponu można użyć tylko raz, promocja obowiązuje do 26 lutego lub do wyczerpania zapasów. Warto też wspomnieć, że możemy z niej skorzystać nie tylko w sklepach stacjonarnych, ale także online! 

Co warto kupić? Przed Wami przykładowe produkty objęte niższą ceną. Uwaga: kategoria z żelami pod prysznic i dezodorantami obejmuje produkty dla mężczyzn!

Promocja Rossmann. ZOBACZ ZDJĘCIA:

promocja rossmann
rossmann.pl

Przecenione są między innymi kremy i maski do rąk Palmer’s.

1
2
3
4
5
6
Poprzedni artykułJak schudła Violetta Arlak? Gwiazda jest nie do poznania! 20 kg w dół!
Następny artykułMonika Olejnik z partnerem. Jest od niej 15 lat młodszy! Kim jest?
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.