Promocja w Rossmannie z serii 2+2 to zawsze dobra okazja, żeby uzupełnić kosmetyczne zapasy. W dodatku zwykle akcje promocyjne tego typu dotyczą produktów użytecznych, których regularnie używamy. Tym razem akcja przypadnie do gustu fankom naturalnych kosmetyków i wszystkim, którym bliskie są kwestie ekologii i ochrony środowiska. Noworoczna promocja odbywa się pod hasłem ”Zadbaj o siebie, zadbaj o naturę”. 

Kosmetyki naturalne albo przynajmniej takie o przyzwoitych, bezpiecznych składach zyskują coraz większe uznanie Polek. Na rynku kosmetycznym, także tym drogeryjnym, mamy coraz większy wybór naturalnych produktów. Niestety ich cena często nie jest już tak przyjazna, jak działanie. Na szczęście na pomoc przychodzi promocja w Rossmannie 2+2.

Promocja w Rossmannie: styczeń 2019. Zasady promocji 

Zasady styczniowej promocji są bardzo podobne do wcześniejszych akcji typu ”2+2”, organizowanych przez drogerię. Po pierwsze, żeby wziąć udział w promocji, trzeba najpierw zapisać się do Klubu Rossmann. Nie jest to trudne — wystarczy ściągnąć aplikację Rossmanna na swój telefon. 

Gdy już przystąpimy do Klubu, możemy wziąć udział w promocji. W skrócie — wybieramy cztery różne produkty spośród tych objętych promocją, a płacimy tylko za dwa tańsze produkty. W tej sytuacji najbardziej opłaca się nam oczywiście postawić na różne produkty w podobnych cenach. 

Stacjonarnie kosmetyki, które biorą udział w promocji, będą oznaczone specjalną naklejką. Na pewno bez trudu je znajdziemy.  Z oferty możemy skorzystać 3 razy podczas trwania promocji. Od kiedy do kiedy potrwa styczniowa promocja w Rossmannie? Akcja ”2+2” potrwa do 18 stycznia 2019 roku. 

Które produkty będą w promocji? Co warto kupić? 

Styczniowa promocja w Rossmannie obejmuje szereg ciekawych produktów. Wiele z nich ma rzeczywiście ciekawy, przyjazny skórze skład. Oferta obejmuje także dermokosmetyki, niektóre produkty spożywcze, bardziej przyjazną środowisku chemię gospodarczą  i… kubeczki menstruacyjne.

Jeśli jesteście tzw. ”włosomaniaczkami” to pewnie ucieszy was fakt, że promocja w Rossmannie obowiązuje na dość drogie produkty marek Natura Siberica i Botanicals, które słyną z wysokiej jakości produktów do włosów. Nie możecie żyć bez ochronnych pomadek do ust? To świetna okazja, by zaopatrzyć się w ”eosy”, czyli słynne balsamy w kolorowych jajeczkach. Panów z kolei ucieszyć może fakt, że akcją objęty jest także olejek do brody ”Bulldog”. Udane zakupy można uczcić solidną porcją amerykańskich pancakes, bo kanadyjski syrop klonowy też zalicza się do oferty ”2+2″!

ZOBACZ, CO MOŻESZ KUPIĆ NA PROMOCJI ”ZADBAJ O SIEBIE, ZADBAJ O NATURĘ”:

 

promocja w rossmannie
Fot. Instagam.com @rossmannpl

Promocja w Rossmannie dotyczy nie tylko kosmetyków, ale także produktów spożywczych. 

 

 

promocja w rossmannie
Instagram.com @rossmannpl

Aby skorzystać z promocji, należy najpierw wybrać cztery różne produkty z oznaczeniem promocji ”2+2”. 

promocja w rossmannie
Fot. Instagram.com @rossmannpl

Zapłacimy tylko za dwa z nich. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułDlaczego psy liżą? Dowiedz się, co twój pies chce ci powiedzieć
Następny artykułNajmodniejsze kolory 2019. Zobacz, co warto nosić w tym roku